Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Durant'in önümüzdeki yıl için durumu henüz belli değil

Brooklyn Nets, gelecek sezon Kevin Durant'ın oynama olasılığını dışlamadı.

Haber; Sporx.com
Brooklyn Nets, gelecek sezon Kevin Durant'ın oynama olasılığını dışlamadı.

Genel menajer Sean Marks'e göre, Durant'ın NBA Finallerinde Aşil tendonu sakatlığı yaşadıktan sonra sahaya ne zaman döneceğini belirlemek için çok erken.

Marks, şu şekilde konuştu:

"Performans ekibiyle birlikte değerlendirilecek. Vakti gelince zaman çizelgesi verilecek, ancak şimdiden itibaren kesinlikle ne zaman, ne şekilde olacağı ve herhangi bir varsayım yapma konusunda yorum yapmayacağız. Çok erken."

Durant'ın sakatlanması New York Knicks'i korkutmak için yeterliydi, keza James Dolan kendisine maksimum kontrat vermekte tereddüt etmişti.

Marks, bu konuyla ilgili "Bizim için durum öyle olsaydı, bu basın toplantısını yapmazdık. Bu adamlar, farklı bir seviyedeler. Biliyorlar. Burada oturup onlara, "Sizinle bir kontrat görüşmesi yapmak istiyoruz' demem. Neye girdiğimizi biliyoruz."

Brooklyn'in ön ofisinin, KD'nin şaşırtan serbest oyuncu dönemi kararını, basketbol dünyasının kalanı gibi, Instagram'dan öğrendiği de eklendi.