Brooks, Iguodala-Winslow takasıyla ilgili: "Artık bizi isteyen biri var"

Memphis Grizzlies şutör guardı Dillon Brooks, Andre Iguodala'nın Miami Heat'e takas edilmesi sonrası bazı açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Brooks, Iguodala-Winslow takasıyla ilgili: 'Artık bizi isteyen biri var'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Şubat 2020 17:03
Memphis Grizzlies şutör guardı Dillon Brooks, Andre Iguodala'nın Miami Heat'e takas edilmesi sonrası bazı açıklamalarda bulundu.

Grizzlies, Iguodala'yı geçtiğimiz gece Heat'e takas etmiş ve karşılıklı olarak mutabık kalınan uzaklığı sona erdirmişti.

Kaynaklar, 23 yaşındaki Justise Winslow'un, Memphis tarafından takasta alınan paketin bir parçası olacağını ve Oklahoma City Thunder ile birlikte Danilo Gallinari'yi Heat'e iletecek, üç takımlı bir anlaşma yapılabileceğini söylemişlerdi.

Brooks, Iguodala takasıyla ilgili, Winslow'a atıfta bulunarak "Artık cidden bizimle oynamak isteyen ve iyi olduğumuzu düşünen bir oyuncumuz var." ifadesini kullandı.

"ONA GERÇEK MEMPHIS'İ GÖSTERECEĞİM"

Pazartesi gecesi Brooks, Grizzlies'in Iguodala ile resmen yolları ayırması için istekli olduğunu dile getirmişti:

"Ekibimizdeki bir adam, takımımızda olmak istemiyor. Onu takas edebilmenin bir yolunu bulmamız için sabırsızlanıyorum, böylece ona Memphis'in gerçekte ne olduğunu gösterebilirim."

Grizzlies, Iguodala'nın kontratını satın alıp kendisini serbest bırakmak yerine, takas ederek daha fazla değer elde etmeyi amaçlamıştı. Memphis, antrenman kampından önce uygun bir anlaşma bulamadığında, ön ofis bir takas ortağı ararken Iguodala'nın kendi başına antrenman yapmasına izin vermişti.

Brooks ve diğer Memphis oyuncuları, Grizzlies'in Iguodala için yeterince iyi olmadığı algısı karşısında saygısızlık duyduklarını dile getirmişlerdi. Brooks'un takım arkadaşı Ja Morant, Brooks'un Twitter'daki tweetini alıntılayarak bağıran bir emoji koymuştu ve yedek guard De'Anthony Melton da bir omuz silkme emojisi paylaşmıştı.

"UMURUMDA DEĞİL"

Ancak Morant, Iguodala'nın durumuyla ilgilenmediğini belirtti:

"Umurumda değildi. Bu geçmişte kaldı. Artık bitti ve biz sahadaki oyuncularla oynamak istiyoruz. İşimizi yürütüyoruz, yani sorun yok."

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
SPORX ÖNERİYOR
www.hazirol.gov.tr adresinde yayımlanmakta olan ve toplumda afet farkındalığını artırmayı amaçlayan eğitim videolarına da AFAD Acil mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ