"Beşiktaşlılar San Siro'ya da gider"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kanaltürk'te katıldığı Top Bizde programına önemli açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Beşiktaşlılar San Siro'ya da gider'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2013 23:49
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kanaltürk'te katıldığı Top Bizde programına önemli açıklamalarda bulundu. Popülarite kazanmak için transfer yapmayacaklarını belirten siyah-beyazlıların başkanı, geçmişten kalan bonservisleri de ödediklerini de belirtti. İşte Orman'ın açıklamaları:

"Popülarite, 'büyük başkan' lafları herkesin hoşuna gider. Biz çok önemli süreçlerden geldik. 18-19 milyon civarında geçmişten kalan bonservis borçlarını ödüyoruz. Sivok'tan Zapatochny'den kalan borçları biz ödedik. Bebe'nin 1 milyon Euro'luk kirasını da ödedik. Şu anda Adanaspor'a Ersam Gülüm'den dolayı ve Mustafa Pektemek için G.Antep'e borcumuz var. 'Canım cennet istiyor ama günahlar koyvermiyor' durumu var.

"ŞAMPİYONLUĞUN FAVORİSİ BEŞİKTAŞ"

"O yüzden mantıklı hareket ediyoruz. Ben de Beşiktaş taraftarını heyecanlandıracak güzel transfer yapmak istiyorum; ama popülarite kazanmak adına takımın dengesini bozacak transferleri yapmak istemiyoruz."

"SAN SIRO'YA DA GİDERİZ!"

"Çok güzel bir stat yapmka ve çocuklarımıza çok güzel bir stat bırakmak istiyoruz. İnönü Stadı Türkiye'nin en güzel ve en önemli yeridir. Çok büyük efor sarfediyoruz. Önümüzdeki sene başka bir statta oynayacağız. Daha karar vermedik. İlk etapta yasal süreçler sonlansın; sonradan sıra sıra açıklayacağız. Bizim için yolun en sonu Olimpiyat'tır. Bizim için en önemli faktör Beşiktaşlılar'ın gidebileceği bir yerde oynamaktır. San Siro'da da olsak biz 25 bin, 35 bin, 55 bin kişi oynarız."

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam