Beşiktaşlı futbolcuların Niang heyecanı

Beşiktaşlı futbolcular Necip Uysal, Oğuzhan Özyakuop ve Roberto Hilbert kulübün yatak sponsoru bir firmanın standını ziyaret etti.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Beşiktaşlı futbolcuların Niang heyecanı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
31 Ocak 2013 16:56
Beşiktaşlı futbolcular Necip Uysal, Oğuzhan Özyakup ve Hilbert, kulübün yatak sponsoru bir firmanın İstanbul Mobilya Fuarı'ndaki standını ziyaret etti.

CNR EXPO Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen fuardaki standı ziyaret eden futbolculara, Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi Üyesi Ahmet Kavalcı ile Beşiktaş Futbol Takımı Antrenörü Recep Çetin de eşlik etti.

Ürünlerle fotoğraf çektiren futbolcular, daha sonra gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Galatasaray yenilgisiyle ilgili konuşan Oğuzhan Özyakup, puan kayıplarına son vermek istediklerini belirterek, ''İki haftadır puan kaybına uğradık. Buna bir son vermek istiyoruz. Cuma günü inşallah 3 puanı alıp evimizde 3 puanla başlangıç yapmak istiyoruz'' diye konuştu.

Niang'ın Beşiktaş'a transferiyle ilgili sorular üzerine ise Necip Uysal, ''Şu an bilmiyoruz, geldi mi gelmedi mi? Niang, kalitesi belli bir oyuncu. Tabii ki bize katkı sağlayacağına eminim'' dedi.

Oğuzhan Özyakup ise, ''Bu transfer seni heyecanlandırdı mı?'' biçimindeki soruya, ''Biz de duyduk, ama belli mi bilmiyoruz. Büyük bir futbolcu, inşallah bize katkısı olur'' ifadeleriyle yanıt verdi.

Derbide, Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Melo ile arasında yaşanan olayla ilgili soru üzerine de Oğuzhan, ''Bunun için konuşmaya gelmedik. Konuşmak da istemiyorum zaten. Önümüzde daha önemli şeyler var. Üç puan almamız gerekiyor, inşallah alırız'' şeklinde konuştu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam