Beşiktaş'tan Salih Uçan'la takas teklifi

Beşiktaş, Konyasporlu Abdülkerim Bardakçı'nın transferini bitirmek için takasta Salih Uçan'ı kullanmayı planlıyor.

Haber; Milliyet, Fotoğraf; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Beşiktaş'tan Salih Uçan'la takas teklifi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Mayıs 2022 12:25
Son güncelleme 26 Mayıs 2022 12:28
Yeni sezon için alternatifli bir kadro oluşturmak isteyen Beşiktaş, arayışlarını sürdürüyor. Siyah beyazlılar, pazar günü yapılacak seçim sonrasında transfer çalışmalarına hız verecek.
BEŞİKTAŞ'TA İLK HEDEF ABDULKERİM BARDAKCI

Savunmasını güçlendirmek isteyen Beşiktaş'ın ilk hedefi, İttifak Holding Konyasporlu Abdülkerim Bardakcı. Teknik direktör Valerien Ismael, 27 yaşındaki futbolcunun transferine onay vermiş durumda. Üçlü savunma oynatan Fransız çalıştırıcı, Abdülkerim'in takıma kazandırılmasını istiyor.

2 MİLYON EURO + TAKAS

Beşiktaş, İttifak Holding Konyaspor'a geçtiğimiz haftalarda 2 milyon avroluk teklif sunmuştu. Yeşil beyazlılar ise bu teklifi yeterli bulmadı.

Beşiktaş, önümüzdeki günlerde yeni bir öneriyle Konya ekibinin kapısını çalacak. Siyah beyazlıların, 2 milyon avronun yanı sıra oyuncu takasıyla Abdülkerim'in transferini bitirmeye çalışacağı öğrenildi.

SALİH UÇAN TAKASTA KULLANILACAK

Beşiktaş'ın, takasta kullanılacak isimler konusunda İttifak Holding Konyaspor'a alternatifli bir liste sunacağı ifade edildi. Listede Salih Uçan'ın da olacağı gelen haberler arasında.

ALİ KOÇ 'GÖRÜŞTÜM' DEMİŞTİ

Ali Koç'un önceki gün katıldığı televizyon programında "Bir kulüp başkanından izin alarak oyuncusuyla görüştüm" dediği isim de ortaya çıktı. Ali Koç'un zikrettiği bu ismin Konyaspor'un stoperi Abdülkerim Bardakçı olduğu öğrenildi. Beşiktaş böylece sarı-lacivertli ezeli rakibiyle Abdülkerim için yarışa girmiş oldu. 
Tümü
 Reklam