Antalyaspor, Antalya derbisinden galibiyetle ayrılmak istiyor

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Süper Lig'in 9. haftasında 22 Kasım Pazar günü Aytemiz Alanyaspor'u konuk edecekleri Antalya derbisini kazanmak istediklerini söyledi.

Haber; AA, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Antalyaspor, Antalya derbisinden galibiyetle ayrılmak istiyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Kasım 2020 14:30
Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Süper Lig'in 9. haftasında 22 Kasım Pazar günü Aytemiz Alanyaspor'u konuk edecekleri Antalya derbisi hakkında konuştu.

Öztürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, Fraport TAV Antalyaspor ile Aytemiz Alanyaspor'un aynı ilin iyi ilişkilere sahip iki takımı olduğunu vurguladı.

Maçta galip gelmek için ellerinden geleni yapacaklarını aktaran Öztürk, "Ersun Yanal'ın gelmesi bir motivasyon kaynağı oldu. İyi bir takımla oynayacağız ama kazanmayı hedefliyoruz. İnşallah kazanırız." dedi.

Trabzonspor ile anlaşan teknik direktör Abdullah Avcı'nın, Antalya'ya kadar gelmesine rağmen Antalyaspor ile neden sözleşme imzalamadığına ilişkin soru üzerine Öztürk, şunları söyledi:

"Abdullah Avcı zaten görüştüğümüz hocalardan biriydi. Tabii burada bizim de seçimlerimiz oldu. Antalyaspor, hedefleri ve düzgün altyapısıyla ciddi potansiyeli olan bir kulüp. Bizim de ne istediğimiz önemliydi. Çok memnun olduğumuz, şampiyonluk kupası ve Avrupa'da başarıları olan bir hocayla çalışıyoruz. Biz halimizden gayet memnunuz. Kendisine de başarılar dileriz. Aynı şekilde inşallah biz de başarılı oluruz. Zaten seçimlerin doğru veya yanlış olduğunu süreç gösterecektir."

 Tümü
TÜMÜ