"18 milyon euroyu reddettik"

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Manuel Fernandes'e gelen transfer teklifleriyle ilgili açıklama yaparken, transfer gündemiyle ilgili de açıklamalar yaptı.

Haber; Hürriyet
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'18 milyon euroyu reddettik'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ocak 2013 10:58
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman,gündeme yönelik açıklamalar yaptı. Siyah beyazlı kulübün başkanı pek çok konudan bahsederken, Manuel Fernandes’e gelen teklifler hakkında kullandığı ifadeler dikkat çekti.

Hürriyet gazetesine açıklamalar yapan Fikret Orman, Kartal’ın yıldızına çok sayıda ülkeden talipler olduğunu dile getirdi; “En son 18 milyon Euro’luk teklifi reddettik. Ne Fernandes’i ne de Almeida’yı satmak gibi bir düşüncemiz yok” diye konuştu. Orman’ın açıklamalarından satırbaşları ise şöyle oldu..."EN İYİ KADROYU OLUŞTURACAĞIZ"

"Takımın yıldızı Manuel Fernandes için en son 18 milyon Euro’luk (42 milyon TL) bir teklif aldık. Fernandes’in fiyatı yok. Kesinlikle satmayacağız. Almeida’ya da aynı ölçüde teklifler var. Bu oyuncumuzu da bırakmayacağız. Beşiktaş tarihinin en başarılı kadrosunu oluşturmak için yönetimdeki arkadaşlarımla çalışıyoruz. Beşiktaş hedefleri olan bir takım. İkinci devrede taraftarlarımızı gururlandıracak sonuçlar alacağız. Bu nedenle dış transfere temkinli yaklaşıyoruz."

"HAZIR BİR FUTBOLCU ALMALIYIZ"

"Teknik direktörümüz Samet Aybaba ile konuştuk. Kendisi elimizde 6 yabancı futbolcu bulunduğunu ve Escude ile 7 yabancı olduğunu söyledi. Bu nedenle, alınması muhtemel yabancı oyuncunun, hazır halde ve direkt oynayabilecek kondisyonda olması gerektiğine dikkat çekti. Biz de görüşmelerimizi bu yönde sürdürüyoruz."

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam