Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kyrie'den koronavirüs için 323 bin dolarlık yardım

Brooklyn Nets yıldızı Kyrie Irving, doğum gününde Feeding America'ya 323.000 dolar bağışta bulundu.

Haber; Sporx.com
Brooklyn Nets yıldızı Kyrie Irving, doğum gününde Feeding America'ya 323.000 dolar bağışta bulundu.

Bu bağış, koronavirüsün hızla yayılmasından kaynaklanan zorluklarla mücadele etmek için New York'ta 250.000 öğün dağılımı ile birlikte gelecek.

Irving, topluluğunun bu krizin üstesinden gelmeye yardımcı olmak için bir adım atmayı umarak, hayranlarından, arkadaşlarından, ailelerinden ve ortaklarından Instagram biyografisinde bazı bağışlarla kendisine katılmalarını istedi.

Nets yıldızı Instagram üzerinde yardımsever yardımını açıkladı:

"Doğum gününde gösterdiğiniz sevgi için hepinize teşekkür ederim, destek için çok minnettarım. COVID-19'un sevdiklerimize, okullarımıza, işlerimize ve yemeklere erişiminin etkilerini görmek beni gerçekten etkiledi. Ötekileştirilmiş toplulukların bu süre zarfında ihtiyaç duydukları gıda kaynaklarını elde etmelerine yardımcı olmak ve New York bölgesinde ihtiyacı olan komşularıma 250 bin öğün dağıtmak için yerel ortağımız City Harvest NYC ile birlikte çalışarak, Share A Meal kampanyasını başlatmak için Feeding America ve Lineage Logistics ile ortak olmaktan heyecan duyuyorum."

"Buna ek olarak, Feeding America'ya 323 bin dolar bağışta bulunuyorum ve Lineage Logistics, birlikte yetiştirdiğimiz miktarın 200 bin dolarıyla eşleşecek. Hayranlarımdan, arkadaşlarımdan, ailemden ve partnerlerimden biyografimdeki bağlantıya bağışta bulunarak topluluklarımıza yardım etmem için bana katılmalarını istiyorum. Hepimizi güvende, sağlıklı ve beslenmiş tutmak için çalışan cephedeki herkese teşekkür ederiz. Birlikte dünyayı her seferinde küçük bir hareketle değiştirebiliriz."

DINWIDDIE DE YARDIMDA BULUNDU


Bu olaydan sadece birkaç saat önce, Irving'in takım arkadaşı Spencer Dinwiddie, takipçilerini ve diğerlerini Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri Acil Müdahale Fonu'na katkıda bulunmaya çağırmıştı:

"2019, COVID-19'u dünyamıza getirdi ve etkisi altına aldı, ancak 2020, dünyamızı geri almak için birleştiğimiz yılı işaret ediyor. Fiziksel dünyada sosyal olarak mesafeli olsak da, dijital dünyada birlikte yaşayabiliriz. #COLIV_20 şimdi başlıyor. CDC Vakfı Acil Müdahale Fonu'na bağış yaparak katılın."