Haslem: "Lakers koçu Redick olursa, takımda alaycı bir hava olur"

Miami Heat'in emekli veteranı Udonis Haslem, Los Angeles Lakers'ın bir sonraki koç olarak JJ Redick'i işe almasının neden kötü bir fikir olduğuna açıklık getirdi.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; Twitter
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Haslem: 'Lakers koçu Redick olursa, takımda alaycı bir hava olur'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Mayıs 2024 14:02
Son güncelleme 15 Mayıs 2024 14:12
Miami Heat'in emekli veteranı Udonis Haslem, Los Angeles Lakers'ın bir sonraki koç olarak JJ Redick'i işe almasının neden kötü bir fikir olduğuna açıklık getirdi.

ESPN'in 'NBA Today' programında konuşan Haslem, Lakers'a bir sonraki potansiyel başantrenörü konusunda bir uyarıda bulundu.

Haslem, diğer analistleri oldukça şaşırtacak şekilde, çoğu kişinin lider olarak gördüğü JJ Redick'in neden Lakers soyunma odasını yönetmek için en iyi tercih olmayabileceğini şu sözlerle açıkladı:

"Eğer JJ gelirse, alaycı bir soyunma odanız olur. 'Koç, LeBron'la maçtan sonra podcast var mı?' diyen adamlarla karşılaşabilirsiniz. JJ'in söylediği her şeye alaycı gözle bakan adamlar olabilir. 'Bunlar JJ'in lafları mı, LeBron'un lafları mı?' diye merak ederler."

Koç alternatifi olarak Haslem, James'le çalışma deneyimi olan Heat'in asistan koçu Chris Quinn'i önerdi:

"Bunu sadece sevdiğim bir adam olduğu için söylemiyorum, ama Chris Quinn'in Miami'de LeBron James'e koçluk yapmışlığı var... Yani LeBron'un saygı duyduğu bir adam olduğunu biliyorum. Peki o gerçek bir aday mı? Kim bilir, çünkü şimdiden belirlenmiş bazı isimler var zaten."

Lakers'ta geçirdiği altı sezonun ardından LeBron, bu yaz sınırsız serbest oyuncu olarak rotasını değiştirme şansına sahip olacak. LeBron'un emekliliği hâlâ masadayken, pek çok kişi kariyerini Lakers'ta sonlandıracağına inanıyor.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam