Fenerbahçe'nin gözdesi, 'müteahhit' çıktı: Kolarov!

Fenerbahçe'nin gündemindeki Aleksandar Kolarov'un futboldan kazandığı tüm parayı Belgrad'da inşaat sektörüne yatırdığı ortaya çıktı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
Fenerbahçe'nin gözdesi, 'müteahhit' çıktı: Kolarov!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Temmuz 2019 16:29
Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Aleksandar Kolarov'un 'bilinmeyen' bir yönü, Sırp gazetesi 'Alo' tarafından ortaya kondu.

Gazetenin haberine göre Aleksandar Kolarov, alışılagelmişin dışında lüks bir hayat sürmüyor ve futboldan kazandığı tüm parayı inşaat sektörüne yatırıyor.

İşte gazetede yer alan Kolarov'un inşaat yatırımı haberi:

"Aleksandar Kolarov, yıldız bir futbolcudan bekleyeceğiniz aksine parasını lüks tatiller, şaşaalı bir yaşam için harcayan biri değildir. Ailesine çok bağlıdır ve onlarla zaman geçirmeyi sever.

"İnşaat sektörüne çok büyük bir servet yatırdı ancak zamanla geri dönüş almaya başladı. İşe tarihi apartmanları onarıp yeniden satarak başladı. Buradan kazandığı paralarla, birkaç yıl önce Vracar'da (Editör Notu: Belgrad'ın merkezinde yer alan, nüfus yoğunluğu en çok olan ilçe) büyük bir arazi satın aldı. Bu araziye lüks bir apartman inşa etti.

Bölgenin en güzel binasını yaptı. O apartmandan bir dairenin fiyatı çok pahalıydı. Buradaki daireleri çoğunlukla zenginler ve iş adamları satın aldı. Hatta, bu dairelerden birini eski takım arkadaşı Dejan Stankovic'e sattı."

"EŞİ YARDIMCISI VE DANIŞMANI"

"Vracar'da bu işin ne kadar kolay ve gelir getirici olduğunu fark etti. Bir başka bina daa aldı. Bunu da onardı, yeniledi. Bu onarım maliyetleri çok yüksekti ancak Kolarov, harcadığı paranın katbekat fazlasının geri geleceğine inanıyordu.

Eşi bir mimar olduğu için tüm bu işlerde ona yardımcı ve danışman oldu. Binaların önceki ve sonraki halleri arasında çok fark oluyordu, güzelleştiriyorlardı."SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam