Fenerbahçe çalıştığı yerden golü yedi! Moraller bozuldu

Yeni Malatyaspor deplasmanında Fenerbahçe'de yenilen gol moralleri bozdu. Tıpkı Göztepe yenilgisinde Halil'in Kadıköy'de attığı gol gibi, rakip hızlı kontraya kalkarak Fenerbahçe filelerini buldu

Haber; Milliyet
Abone Ol
Fenerbahçe çalıştığı yerden golü yedi! Moraller bozuldu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Nisan 2021 09:49
Yeni Malatyaspor deplasmanında Fenerbahçe'de yenilen gol moralleri bozdu. Rakibin rahat bir şekilde sonuca gitmesi ve üstüne üstlük çalışılan bir pozisyon sonucunda golün yenmesi keyifleri kaçırdı. Tıpkı Göztepe yenilgisinde Halil'in Kadıköy'de attığı gol gibi, rakip hızlı kontraya kalkarak Fenerbahçe filelerini buldu. Aslında Halil'in golündeki gibi rakip boş bırakılmadı ama Fofana'nın hızı önlenemedi.

Tam bekledikleri gibi

Tam tersi şekilde Yeni Malatya ise beklediği golü kaydetti. Sarı-siyahlı takımın teknik heyetinin bu konuda Fenerbahçe'yi iyi analiz ettiği belirtildi. Sarı-lacivertlilerin kornerlere kalabalık gelmesi ve arkada böyle boşlukları bıraktığı ifade edildi. Kornerlerde seken topların toplanacağı ve sol kanatta da Mustafa'nın boş kalacağı hesaplandı. Nitekim çalışıldığı gibi de oldu, Fofana'nın getirdiği topta soldan gelen Mustafa golü yaptı.

Tümü
TÜMÜ