Dani Alves: "Barcelona'ya geri dönebilirdim"

Paris Saint-Germain'den ayrıldıktan sonra Sao Paulo ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Dani Alves, Juventus ve Barcelona'dan teklifler aldığını açıkladı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Dani Alves: 'Barcelona'ya geri dönebilirdim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
13 Eylül 2019 02:08
Paris Saint-Germain ile sözleşmesi bittikten sonra kariyerini Brezilya'da sürdürme kararı alan Dani Alves, transfer süreci hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Copa America'da transferi hakkında düşünmediğini vurgulayan Alves, "Milli takıma katıldığımda transferim hakkında hiçbir şey duymak istemiyordum. Orada iyi bir performansa ihtiyacım vardı. Böylece istediğim teklifleri alacaktım. Ancak Sao Paulo dışında hayallerim doğrultusunda bir teklif gelmedi" dedi.

"BANA İNANMADILAR"

Barcelona ve Juventus'tan teklif aldığını açıklayan Dani Alves, "Juventus ve Barcelona'ya geri dönme şansım vardı. Ancak 2022 Dünya Kupası'na kadar oynamak ve turnuvaya hazır olmak istiyorum. Kulüplerin çoğu bana bu isteğimi karşılayacak bir teklif yapmadı çünkü bana inanmıyorlar. Son kullanma tarihimin geldiğini düşünüyorlar" şeklinde konuştu.

Brezilya ekibi Sao Paulo ile 2022'ye dek sözleşme imzalayan 36 yaşındaki futbolcu, bu sezon 4 maçta oynadı ve 1 gol attı.Tümü
TÜMÜ