Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Brooks için, Wizards'ın 8. sırayı kapması hayal değil

Washington Wizards koçu Scott Brooks, Wizards'ın Doğu'da sekizinci sıraya yükselme olasılığı hakkında konuştu.

Haber; Sporx.com
Washington Wizards koçu Scott Brooks, Wizards'ın Doğu'da sekizinci sıraya yükselme olasılığı hakkında konuştu.

13-28'lik sezonda sıkıntılı ilerleyen Wizards, bu noktadan sadece 4.5 maç geride.

Brooks, playofflarda bu noktaya ulaşma olasılığı hakkında konuştu:

"Maçı izliyorum. Sıralamayı izliyorum, ama konuşmuyoruz. Her maçı daha iyi oynamaya çalışacağız... Sezonun ikinci yarısının daha iyi olarak ve daha iyi oynayarak bitirmek istiyoruz."

Yıldız oyuncu Bradley Beal, takımdan özellikle memnun olmadığını açıkça belirtmişti. Doğru imkanı olduğunda, takasını isteyebileceği söyleniyordu. Lakin bu imkan, geçtiğimiz yaz takımla büyük bir uzatma kontratı imzalaması nedeniyle, önümüzdeki yaza kadar beklemek zorunda kalabilir. Bu da, 2020 yazına kadar bir takasa dahil edilmesi olasılığını ortadan kaldırıyor.

John Wall iki yıldır oynamıyor ve Wizards, o zamandan beri göreceli olarak belirsiz oynuyor. Ekip, Otto Porter Jr. ve Kelly Oubre gibi önemli oyuncuları gönderip, Los Angeles Lakers'tan birkaç genç oyuncu alarak bir yeniden yapılanma ekibinin hamlelerini yapıyor.

Wizards ayrıca, Draft'ta 9. sıradan seçtiği ve çaylak sezonunda şimdiye kadar oldukça etkileyici olan Rui Hachimura'ya sahip.