Amsterdam'da olaylar çıktı!

Fenerbahçe'nin Ajax ile oynadığı maçtan önce Amsterdam'da olaylar çıktı.

Abone Ol
Amsterdam'da olaylar çıktı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
05 Kasım 2015 17:05
Fenerbahçe'nin Ajax ile oynadığı maçtan önce Amsterdam'da olaylar çıktı.

Fenerbahçeli taraftarların akın ettiği Amsterdam meydanında sarı-lacivertli taraftarların bulunduğu kafede büyük gerilim yaşadı. Olayların çıkış noktası olarak, bazı Türk taraftarların meydanda park halinde bulunan bisikletlere binmek istemesi olarak gösterildi.

Fenerbahçeli taraftarların bulunduğu kafede masa ve sandalyeler yerlere devrilirken; Hollanda polisi olayları yatıştırmakta zorlandı. 

2 KİŞİ GÖZ ALTINA ALINDI
İki takım taraftarları arasında da arbede yaşandı. Amsterdam'daki Dam Meydanı'nda yaşanan olayda polisin hangi takım taraftarı oldukları açıklanmayan 2 kişiyi gözaltına aldığı bildirildi.

Hollanda medyası meydandaki kafelere ait sandalyeleri ve bisikletleri fırlatarak bir birlerine saldıran gruplara polisin müdahale ettiğini duyurdu.

Polis müdahalesinden sonra meydanda ortamın sakin olduğu belirtilirken, bazı iş yerlerinde maddi hasar oluştuğu kaydedildi.

Amsterdam Belediyesi daha önce yaptığı açıklamada maçtan dolayı şehrin bazı bölgeleri ile Arena Stadı çevresinde ek güvenlik önlemleri alındığını duyurmuştu.

İŞTE O ANLAR...


Sonuçlanan Transferler
Tümü
TÜMÜ