Ahmet Nur Çebi'den Abdullah Avcı açıklaması

Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi, Abdullah Avcı'nın geleceğiyle ilgili konuştu.

Haber; Sporx.com
Ahmet Nur Çebi'den Abdullah Avcı açıklaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ekim 2019 22:22
Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik direktör Abdullah Avcı ile ilgili düşüncesini açıkladı ve "en az Ocak ayına kadar devam" dedi.

Abdullah Avcı'nın, kötü bir durumda görevi bırakacağını düşündüğünü söyleyen Çebi, "Hocamızı başarılı olarak görüyorum. Ocak ayına kadar tartışmasız devam edeceğiz. Ocak ayına kadar başarılı olacağını düşünüyorum. Eğer bir sorun olursa, hocam zaten gereğini yapabilecek kalitede ve değerde bir hocamız. Abdullah Avcı hocamız, Türk futbolunun bir değeridir, yok sayamayız. Kendisinin de yapacağı değerlendirmeler olacaktır, ona da hak hukuk tanımamız gerekiyor" ifadelerini kullandı."ÖNÜMÜZ AYDINLIK, ÖNÜMÜZ PARLAK"

Ahmet Nur Çebi baişkan seçildikten hemen sonra ise, "Değerli Beşiktaşlılar, bu genel kurulda görev yapan herseke teşekkür ederim. Beşiktaş Jimnastik Kulübü bugün yeni bir döneme, yeni ufka çalışmıştır. Yeni bir dönemin başlangıcı olmuştur. Katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan ve hedefi Beşiktaş'ı her zaman yukarıya taşımaya çalışan bir hedef içinde geçireceğiz bu dönemi. Önümüz aydınlık, önümüz parlak.Sizler söz veriyoruz, Beşiktaş'ın şerefi, her kuruşu bizlere emanet. Zor günlerimiz olacak güzel günlerimizin yanında. Yarın sabah itibarıyla Beşiktaşımız için tüm güzel şeyleri yapmak için görevi devralacağız. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza, 'Bavulunuzu alın, evdiklerle, çocuklarınızla vedalşın ve Beşiktaş'a hizmet için yola çıkın' dedik. Beşiktaş genel kurulu bugün 'bindirilmiş kıtaların' olmadığını, olmayacağını, bu lekelerin Beşiktaş'ın alnına vurulamayacağını açıklamıştır. Bana oy veren de vermeyen de benim için Beşiktaşlıdır." açıklamasını yaptı.

beIN Sports'a yaptığı açıklamalarda ilk rakiplerinin Braga ve Galatasaray olacağı hatırlatılan yeni başkan, "Güçlü maçlar geldi, herhalde bunda da bir hayır vardır. Takımımızı hızlı şekidle motive etmeye çalışacağız. Bunlar benim üzerime düşen görevler, sırayla yapacağız." mesajını yolladı.

Transferle ilgili görüşleri sorulan Ahmet Nur Çebi, "Abuk sabuk transferler istemiyorum. 90 milyonluk bütçelerle 2 sene şampiyon olmak, gerekli adresi gösteriyor. İsraf yok. Bir kere değil, 10 kere düşünmek gerekiyor. Gelişigüzel hareketler yok, ülkenin spor anlayışı bunu kaldırmıyor. Dikkatli olmak zorundayız." diye konuştu.

EŞİNDEN BAŞKANLIK YORUMU

Ahmet Nur Çebi'nin eşi Berna Çebi ise, "Güzel bir görev için evden uzakta kalıyor ve başaracağını biliyorum. Yapacak, yapacak... Hep arkasındayız ve bolca desteğimiz var." dedi.Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ