Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Shaq, Harden'a karşı yorumlarını geri almadı!: "Ben yalaka değilim!"

NBA efsanesi Shaquille O'Neal, Brooklyn Nets ve süperstarı James Harden hakkında yaptığı önceki yorumları açığa kavuşturdu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA efsanesi Shaquille O'Neal, Brooklyn Nets ve süperstarı James Harden hakkında yaptığı önceki yorumları açığa kavuşturdu.

ESPN'in First Take programına katılan Shaq, Nets için bu sezonun senaryosunun neden "ya şampiyonluk ya fiyasko" şeklinde olduğunu açıkladı. Shaq ayrıca, yorumları muhtemelen hoşuna gitmemiş olan Harden'a da seslendi:

"Durant, şampiyonluk için neler yapılması gerektiğini biliyor, Kyrie de öyle. James henüz o noktaya çıkamadı, ama artık zamanı geldi.

Önce Finallerin hedeflendiği falan söyleniyor, bunları geçin. O artık genç bir oyuncu değil. 
Bu onun ilk ya da ikinci yılı değil, artık 'ya şampiyonluk ya da fiyasko' durumu var. Sanırım bu söylediklerim James'in hoşuna gitmemiş. Ama kendisi gereken anlarda halen bir adım öne çıkmış değil.

Bize her zaman bu kardeşlerimize destek olmamız gerektiği söylenir. Ben de gerçekleri söyleyerek bunu yapıyorum. Ben yalaka değilim, henüz bir adım öne çıkmış değilsin. Şampiyonluğu kazanmalısın.

İlk hedefin önce Finaller olduğunu söylüyorlar. Finallere her türlü çıkmanız gerekiyor zaten. Ama aynı zamanda kazanmak da zorundasınız. Artık bazı adamların kazandığını görmek istiyorum. Onlara başarılar diliyorum, umarım kazanırlar. Lakin şampiyon olamazlarsa bu bir fiyasko demektir."