Morant: "Stephen Curry'den korkmuyorum"

Memphis Grizzlies çaylağı Ja Morant, Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry'den korkmadığını söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Abone Ol
Morant: 'Stephen Curry'den korkmuyorum'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
05 Şubat 2020 17:43
Memphis Grizzlies çaylağı Ja Morant, Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry'den korkmadığını söyledi.

Morant, yakın zamanda Curry'nin kendisine karşı Instagram üzerinden Andre Iguodala'yı savunması durumuna gelen eleştirilere cevap verdi.

SIRAYLA, NELER OLDU?

Morant ve Dillon Brooks, Memphis'in yaz döneminde takas ettiği Andre Iguodala'ya, Memphis'te oynamayı tercih etmediği ve takımdan takasını beklediği için laf atmışlardı.

Iguodala, Warriors'tan alındığı zaman, bu durum yaygın olarak bekleniyordu.

Ancak Grizzlies gençleri, Iguodala'dan saygısızlık olarak aldıkları bu duruma karşı sessiz kalmadılar ve Brooks, Grizzlies'in Iguodala'yı takas etmesi için sabırsızlandığını, böylece "Memphis'in ne olduğunu ona gösterebileceklerini" söyledi.

MORANT, DURANT FOTOĞRAFIYLA YANIT VERDİ!

Warriors yıldızı ve Iguodala'nın eski takım arkadaşı Curry, Iguodala'yı savunmak için Instagram story'sinde kendisinin şampiyonluk kupası ile bir fotoğrafını paylaşmıştı ve bu da Morant'in Finals MVP kupasını tutan Kevin Durant'in bir fotoğrafı ile cevap vermesiyle sonuçlanmıştı.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Curry hayranları Morant'e bir sürü cevap verdiler ve Morant de bu eleştirilere karşı olarak Curry'yi bir oyuncu olarak çok sevdiğini ve ancak ondan korkmadığını söyledi ve süperstar oyuncuya saygısını gösteren bazı eski tweetlerin ekran görüntüsünü de paylaştı.

Morant, Curry'den korkmadığını şu tweet'te belirtti:

"Haha ne için sileyim? Eğer twitterımda geriye giderseniz Curry hakkında çok konuştuğumu görürsünüz. Muhtemelen bazı diğer oyuncuları da. Ben onun bir hayranıydım ki hala öyleyim, ama ondan korkmuyorum."

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
SPORX ÖNERİYOR
www.hazirol.gov.tr adresinde yayımlanmakta olan ve toplumda afet farkındalığını artırmayı amaçlayan eğitim videolarına da AFAD Acil mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ