Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Malone: "Jokic'in All-Star olmaması, John F. Kennedy'den bu yana en büyük komplo olur"

Denver Nuggets başantrenörü Michael Malone, Nikola Jokic'in All-Star olmaması durumunda, bunun "John F. Kennedy'nin suikastından bu yana en büyük komplo" olacağını söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Denver Nuggets başantrenörü Michael Malone, Nikola Jokic'in All-Star olmaması durumunda, bunun "John F. Kennedy'nin suikastından bu yana en büyük komplo" olacağını söyledi.

Malone, Jokic'i genelde yaptığı gibi savunmaya ve övmeye devam ediyor. Koç Malone, yıldız oyuncusunun "istikrarsızlığı nedeniyle All-Star olmayı haketmediğine" dair eleştiri yapan TNT analisti, efsane oyuncu Charles Barkley'ye isim vermeden cevap verdi:

"İstikrar eksikliği yüzünden Nikola'nın All-Star olmadığını düşünenleri, çok komik buluyorum."

Malone daha sonra Jokic için başka bir ifade daha kullandı, ama bu sefer sözlerini değiştirdi:

"Eğer seçilmezse, bu JFK'den bu yana en büyük komplo olurdu. Zapruder filmini bulmam gerekecek. Çok mütevazi, bilgisiz, cahil görüşüme göre, NBA'de öyle dolaşan pek çok Nikola Jokicler yok."

Jokic, All-Star ilk beş kadrosuna girmese de, kadroya girmek için en iyi adaylar arasında olarak görülüyor.