F.Bahçeli taraftarın son durumu

Fenerbahçe-Trabzonspor maçı öncesi sarı-lacivertli taraftarların planladığı 3 boyutlu koreografi şovu, halatların kopması nedeniyle yarıda kalırken; bu sırada bir taraftar yaralandı.

Haber; DHA
F.Bahçeli taraftarın son durumu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Nisan 2012 10:47
Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda Fenerbahçe-Trabzonspor maçı öncesi sarı-lacivertli taraftarların planladığı 3 boyutlu koreografi şovu, halatların kopması nedeniyle yarıda kalırken, kopan halat nedeniyle bir taraftarın yaralandığı açıklandı.

Karşılaşmadan önce üzerinde "Saldır Fener" yazan figür, halatlarla yukarıya doğru çekilerek açıldığı sırada halatların kopmasıyla düştü. Onur Karabudak adlı bir taraftarın, kopan halat nedeniyle yaralanarak hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Florance Nightingale Hastanesi'ne kaldırılan Karabudak, beyinden bir ameliyat geçirdi. Hastaneden alınan bilgilere göre; Onur'un ameliyatının iyi geçtiği, şu an yoğun bakımda olduğu ve 10 gün daha hastanede kalacağı bildirildi.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Temelli ve Hakan Dinçay'ın da, yaralanan taraftarı ziyaret etmek için hastaneye gittiği öğrenildi.Tümü
TÜMÜ