Burak'ta kırık var!

Trabzonspor'un Fenerbahçe ile karşı karşıya geldiği karşılaşmada burnuna darbe alan Burak Yılmaz, burnunda kırık olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com ve AA
Burak'ta kırık var!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Nisan 2012 21:41
Trabzonsporlu futbolcu Burak Yılmaz'ın, Fenerbahçe maçında aldığı darbe nedeniyle burnunun kırıldığı açıklandı.

Trabzonspor Basın Danışmanı Altuğ Atalay, basın toplantısı odasında medya mensuplarına yaptığı açıklamada, karşılaşmanın ardından ilk kontrolü yapılan Burak Yılmaz'ın burnunda küçük bir kırık tespit edildiğini söyledi.

Fenerbahçeli Bekir ile girdiği ikili mücadele darbe alan Burak Yılmaz'ın, maçın ardından Acıbadem Hastanesi'ne götürüldüğü ve burada oyuncunun burnundaki kırığa müdahale edildiği öğrenildi.

BEŞİKTAŞ MAÇINA MASKEYLE ÇIKACAK

Trabzonspor'un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Takımımızın Fenerbahçe ile oynadığı karşılaşmada burnuna aldığı darbe sonucu sakatlanan oyuncumuz Burak Yılmaz'a gereken müdahale İstanbul Acıbadem Bakırköy Hastanesi'nde gerçekleştirildi. Buna göre eski kırığı tam olarak iyileşen Burak'ın burnunun karşı tarafından ikili kırık meydana geldiği belirlendi.

Yaşanan kırık nedeniyle burun içi redüksiyon yapılan oyuncumuz geceyi hastanede geçirecek. Oyuncumuz tamponları alınana kadar İstanbul'da kalacak ve salı günü Trabzon'a dönecek. İstanbul Acıbadem Bakırköy Hastanesi doktorlarının verdiği bilgiye göre Burak hafta sonu oynanacak müsabakada özel korumayla mücadele edecek seviyeye gelecek" denildi.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ