Beşiktaş'la anılmıştı: Karabağ'dan Qurbanov açıklaması!

Yerli ve yabancı birçok teknik adamın ismi Beşiktaş ile anılırken bunlardan biri de Qarabağ FK'da görev yapan Qurban Qurbanov oldu. Qarabağ FK, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Haber; Fanatik, Fotoğraf; Imago
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Beşiktaş'la anılmıştı: Karabağ'dan Qurbanov açıklaması!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Nisan 2024 15:24
Son olarak teknik direktörlük görevine Fernando Santos'u getiren Beşiktaş, Samsunspor karşısında alınan 1-1'lik beraberliğin ardından tecrübeli teknik adamla yollarını ayırmıştı.

Santos'un ayrılığının ardından birçok isim gündeme geldi. Bu isimlerden biri de Azerbaycan'ın güçlü ekibi Qarabağ FK'nın teknik direktörü Qurban Qurbanov...

QURBANOV İDDİALARI YİNE GÜNDEME GELDİ

2008 yılından beri Qarabag FK'yı çalıştıran Qurban Qurbanov'un ismi, Fernando Santos'tan önce de Beşiktaş ile anılmıştı. Portekizli teknik adamla yollarını ayıran siyah-beyazlıların 52 yaşındaki başarılı çalıştırıcıyı bir kez daha gündemine aldığı iddia edilmişti.

KARABAĞ'DAN AÇIKLAMA GELDİ

FK Karabağ Basın Sözcüsü Anar Haciyev konuyla alakalı olarak Fanatik'e açıklama yaptı. Haciyev, "Hocamızın Beşiktaş Kulübü'ne teknik direktör olacağı haberleri Azerbaycan medyasında da sürekli yayınlanıyor. Bu konuyla ilgili olarak resmi veya gayriresmi kulübümüzün hiçbir bilgisi yoktur. Çıkan haberler asılsızdır. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir basın toplantısında hocamız da kariyerini Qarabag FK'da devam ettirmek isteğini dile getirmiştir." ifadelerini kullandı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam