Beşiktaş - Alanyaspor

BeIN Sports 1 (Canlı) 07 Nisan Çarşamba 19:00

  •  
  • 07:00
    TRT Spor 2 Sabah Haber Bülteni (Diğer)
  • 07:00
    BeIN Haber Sabah Haberleri (Diğer)
  • 07:00
    TRT Spor İlk Baskı (Diğer)
  • 07:00
    A Spor Sabah Sporu (Diğer)
  • 09:15
    TRT Spor Süper Lig (Maç Özetleri) (Futbol)
  • 09:25
    TRT Spor TFF 1. Lig (Maç Özetleri) (Futbol)
  • 10:00
    TRT Spor Sabah Spor Bülteni (Diğer)
  • Canlı 10:00
    TBF TV Bahçeşehir Klj. - Gelişim Koleji (Basketbol Gençler Ligi) (Basketbol)
  • 10:25
    BeIN Haber İngiltere EFL (Maç Özetleri) (Futbol)
  • 11:00
    BeIN Haber beIN Manşet (Futbol)
  • 11:00
    Tivibu Spor Spor Gazetesi (Diğer)
  • 11:00
    TRT Spor Spor Manşet (Diğer)
  • 12:00
    BeIN Haber Öğle Haberleri (Diğer)
  • 12:00
    TRT Spor 2 Öğlen Haber Bülteni (Diğer)
  • 12:00
    A Spor Spor Ajansı (Diğer)
  • Canlı 12:05
    BeIN Sports 4 Sydney FC - Perth Glory (Futbol)
  • Canlı 12:30
    TBF TV Anadolu Efes - TED Kolejliler (Basketbol Gençler Ligi) (Basketbol)
  • 12:40
    TRT Spor Almanya Bundesliga (Maç Özetleri) (Futbol)
  • 13:00
    TRT Spor Öğlen Spor Bülteni (Diğer)
  • 13:00
    S Sport NBA Günlüğü (Basketbol)
  • Canlı 13:45
    TJK TV Bursa (Günün Yarışları) (At Yarışı)
  • 13:45
    TRT Spor TFF 1. Lig (Goller) (Futbol)
  • 14:00
    TRT Spor Spor Stüdyosu (Diğer)
  • 14:00
    A Spor Gün Ortası (Diğer)
  • Canlı 14:00
    TRT Spor 2 Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı (Voleybol)
  • 14:30
    Tivibu Spor Her Gün Spor (Diğer)
  • 15:00
    A Spor Spor Gündemi (Diğer)
  • 15:00
    BeIN Sports 1 Süper Lig (Futbol)
  • Canlı 15:00
    TBF TV Emlak Konut - Mersin Üni. (Basketbol)
  • Canlı 15:00
    TBF TV Edremit Bld. - Yalova VİP (Basketbol)
  • Canlı 15:00
    TBF TV Beşiktaş - Pınar Karşıyaka (Basketbol Gençler Ligi) (Basketbol)
  • 15:45
    BeIN Haber Şampiyonlar Ligi (Maç Özetleri) (Futbol)
  • Canlı 15:55
    TJK TV Nottingham (Günün Yarışları - Birleşik Krallık) (At Yarışı)
  • 16:00
    TRT Spor Gündem Futbol (Futbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 2 Gençlerbirliği - BB Erzurumspor (Futbol)
  • Canlı 16:00
    Tivibu Spor Çankaya Üniversitesi - Fenerbahçe (Basketbol)
  • Canlı 16:00
    Eurosport 2 Belçika (Scheldeprijs Bisiklet Turu) (Diğer)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 1 Konyaspor - Ankaragücü (Futbol)
  • Canlı 16:30
    Eurosport 3. Etap (Bask Bölgesi Bisiklet Turu) (Diğer)
  • Canlı 17:00
    TBF TV Düzce Bld. - İstanbul Üni. (Basketbol)
  • 17:00
    Sportstv Spor 360 (Diğer)
  • Canlı 17:00
    TBF TV Botaş Gelişim - Bursa BB (Basketbol)
  • Canlı 17:00
    beIN Connect P. Badosa - B. Bencic (WTA Charleston) (Tenis)
  • 17:30
    TRT Spor Futbol Aklı (Futbol)
  • Canlı 17:30
    TBF TV Afyon Bld. - Tofaş (Basketbol Gençler Ligi) (Basketbol)
  • Canlı 17:45
    BeIN Sports 4 Sedan - Angers (Futbol)
  • Canlı 17:45
    TJK TV İstanbul (Günün Yarışları) (At Yarışı)
  • 18:00
    A Spor Ana Haber (Diğer)
  • 18:00
    BeIN Sports 1 Süper Lig Maç Önü (Futbol)
  • 18:00
    Tivibu Spor Tivibu Ana Haber (Diğer)
  • 18:50
    Sportstv Cimnastik Her Yerde (Diğer)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 1 Beşiktaş - Alanyaspor (Futbol)
  • Canlı 19:00
    beIN Connect L. Davis - S. Kenin (WTA Charleston) (Tenis)
  • 19:00
    BeIN Haber Dünyadan Haberler (Diğer)
  • 19:00
    A Spor Skorbord (Futbol)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 1 Antalyaspor - Sivasspor (Futbol)
  • 19:00
    TRT Spor 2 Üsküdar Bld. - Yeni Mahalle Bld. (Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası) (Diğer)
  • 19:15
    TRT Spor Dakika Skor (Futbol)
  • Canlı 19:30
    Tivibu Spor 2 Strasbourg - Türk Telekom (Basketbol)
  • 19:40
    TRT Spor 2 Akşam Haber Bülteni (Diğer)
  • Canlı 19:45
    BeIN Sports 4 Juventus - Napoli (Futbol)
  • Canlı 19:45
    BeIN Sports 3 Inter - Sassuolo (Futbol)
  • Canlı 19:45
  • Canlı 20:00
    TBF TV Büyükçekmece - Gaziantep Basket (Basketbol Gençler Ligi) (Basketbol)
  • Canlı 20:00
    Eurosport Rusya (IWF Avrupa Halter Şampiyonası) (Diğer)
  • 20:00
    BeIN Haber Sosyal Medya (Diğer)
  • Canlı 20:25
    TJK TV Keeneland (Günün Yarışları - ABD) (At Yarışı)
  • 20:45
    TRT Spor Stadyum (Futbol)
  • 21:00
    A Spor Takım Oyunu (Futbol)
  • 21:00
    BeIN Haber Maç Gecesi (Futbol)
  • 21:00
    BeIN Sports 2 1. Lig (Futbol)
  • 21:00
    BeIN Sports 1 Süper Lig Maç Sonu (Futbol)
  • 21:00
    Tivibu Spor Her Akşam Spor (Diğer)
  • Canlı 21:00
    beIN Connect E. Mertens - A. Cornet (WTA Charleston) (Tenis)
  • Canlı 22:00
    Smartspor Real Sociedad - Athletic Bilbao (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 2 Bayern Münih - PSG (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 3 Porto - Chelsea (Futbol)
  • 22:00
    Tivibu Spor Orta Nokta (Futbol)
  • Canlı 22:30
    Eurosport 2. Yayın (Scheldeprijs Bisiklet Turu) (Diğer)
  • 23:00
    A Spor Son Sayfa (Futbol)
  • Canlı 23:00
    beIN Connect A. Barty - M. Doi (WTA Charleston) (Tenis)
  • 23:00
    BeIN Haber Gün Sonu (Diğer)
  • Canlı 23:30
    BeIN Sports 4 Mobil 1 The Grid (Motor Sporları)
  • 00:05
    TRT Spor Teknik Analiz (Futbol)
  • Canlı 02:00
    beIN Connect S. Stephens - M. Keys (WTA Charleston) (Tenis)
  • Canlı 02:30
    S Sport Brooklyn Nets - NO Pelicans (Basketbol)
  • Canlı 04:00
    NBA TV Denver Nuggets - SA Spurs (Basketbol)
  • Canlı 04:00
    beIN Connect S. Rogers - A. Anisimova (WTA Charleston) (Tenis)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ