BB Erzurumspor - Beşiktaş

BeIN Sports 1 (Canlı) 11 Nisan Pazar 19:00

  •  
  • 07:00
    TRT Spor 2 Sabah Haber Bülteni (Diğer)
  • 07:00
    A Spor Sabah Sporu (Diğer)
  • 08:40
    TRT Spor Süper Lig (Maç Özetleri) (Futbol)
  • 09:00
    BeIN Haber Sabah Haberleri (Diğer)
  • Canlı 09:05
    beIN Connect Sydney - Melbourne City (Futbol)
  • Canlı 09:30
    TRT Spor 2 Erzurum TEİAŞ - Erzurum GSK (Kadınlar Körling Süper Ligi) (Diğer)
  • 09:30
    TRT Spor Olimpiyat Ateşi (Diğer)
  • 11:00
    BeIN Haber Taktik Tahtası (Basketbol)
  • 11:00
    A Spor Spor Ajansı (Diğer)
  • 12:00
    S Sport Premier Show (Futbol)
  • Canlı 12:05
    BeIN Sports 3 Wellington Phoenix - Western United (Futbol)
  • 12:30
    TRT Spor TFF 1. Lig (Maç Özetleri) (Futbol)
  • Canlı 12:35
    TRT Spor 2 Nevşehir/Kapadokya (Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu-1.Etap) (Diğer)
  • 13:00
    TRT Spor Öğlen Spor Bülteni (Diğer)
  • Canlı 13:00
    Tivibu Spor 2 Bursaspor - Fenerbahçe Beko (Basketbol)
  • 13:00
    BeIN Haber Öğle Haberleri (Diğer)
  • 13:00
    A Spor Haydi Maça (Futbol)
  • Canlı 13:15
    Tivibu Spor 3 Utrecht - Feyenoord (Futbol)
  • Canlı 13:30
    BeIN Sports 4 Inter - Cagliari (Futbol)
  • Canlı 13:30
    BeIN Sports 1 Sivasspor - Konyaspor (Futbol)
  • 13:45
    TRT Spor Almanya Bundesliga (Maç Özetleri) (Futbol)
  • Canlı 14:00
    TBF TV Bornova Bld. - Konyaspor (Basketbol)
  • Canlı 14:00
    BeIN Sports 3 Rennes - Nantes (Futbol)
  • 14:00
    Tivibu Spor Hafta Sonu Spor (Diğer)
  • 14:00
    TRT Spor Spor Haftasonu (Diğer)
  • Canlı 14:00
    S Sport Burnley - Newcastle (Futbol)
  • Canlı 14:30
    Tivibu Spor Genk - St. Truiden (Futbol)
  • Canlı 14:30
    S Sport 2 Hannover 96 - Heidenheim (Futbol)
  • Canlı 15:00
    beIN Connect Coppa Shell Yarış 2 (Ferrari Challenge Europe) (Motor Sporları)
  • Canlı 15:00
    Smartspor Villarreal - Osasuna (Futbol)
  • Canlı 15:15
    TRT Spor 2 Türk Telekom - Gaziantep Basket (Basketbol)
  • Canlı 15:30
    Tivibu Spor 3 VVV Venlo - PSV (Futbol)
  • Canlı 15:45
    TBF TV İstanbul Basket - Gemlik Basket (Basketbol)
  • 16:00
    A Spor Maç Günü (Futbol)
  • Canlı 16:00
    beIN Connect St. Etienne - Bordeaux (Futbol)
  • Canlı 16:00
    beIN Connect Nice - Reims (Futbol)
  • Canlı 16:00
    beIN Connect Brest - Nimes (Futbol)
  • Canlı 16:00
    beIN Connect Lens - Lorient (Futbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 3 Sampdoria - Napoli (Futbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN MAX2 Verona - Lazio (Futbol)
  • Canlı 16:00
    TRT Spor Ümraniyespor - Bursaspor (Futbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 1 Ankaragücü - Gençlerbirliği (Futbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 2 Kayserispor - Antalyaspor (Futbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 4 Juventus - Genoa (Futbol)
  • Canlı 16:05
    S Sport West Ham - Leicester City (Futbol)
  • Canlı 16:15
    beIN Connect Trofeo Pirelli Yarış 2 (Ferrari Challenge Europe) (Motor Sporları)
  • Canlı 16:30
    S Sport 2 Schalke 04 - Augsburg (Futbol)
  • Canlı 17:15
    Smartspor Valencia - Real Sociedad (Futbol)
  • Canlı 17:30
    TRT Spor 2 THY - Eczacıbaşı (Voleybol)
  • Canlı 17:30
    Tivibu Spor 2 Afyon Bld. - OGM Orman (Basketbol)
  • Canlı 17:30
    TBF TV Anadolu Basket - Manisa BB (Basketbol)
  • Canlı 18:00
    Tivibu Spor 3 RKC Waalwijk - Ajax (Futbol)
  • Canlı 18:00
    BeIN MAX2 Dunkerque - PSG (Fransa Hentbol Ligi) (Diğer)
  • 18:00
    TRT Spor Aktüel Futbol (Futbol)
  • Canlı 18:05
    BeIN Sports 3 Monaco - JDA Dijon (Futbol)
  • Canlı 18:30
  • 19:00
    A Spor Skorbord (Futbol)
  • Canlı 19:00
    S Sport 2 Köln - Mainz (Futbol)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 2 Roma - Bologna (Futbol)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 1 BB Erzurumspor - Beşiktaş (Futbol)
  • 19:00
    BeIN Haber Dünyadan Haberler (Diğer)
  • Canlı 19:00
    TRT Spor Adanaspor - Ankaraspor (Futbol)
  • Canlı 19:15
    Tivibu Spor 4 Anderlecht - Club Brugge (Futbol)
  • Canlı 19:30
    Smartspor Valladolid - Granada (Futbol)
  • Canlı 20:00
    BeIN MAX2 Final (WTA Charleston) (Tenis)
  • 20:00
    BeIN Haber Sosyal Medya (Diğer)
  • Canlı 20:00
    TRT Spor 2 Buz Beykoz - Zeytinburnu Bld. (Intercity Buz Hokeyi Süper Ligi-PlayOff/Final) (Diğer)
  • 21:00
    BeIN Haber Maç Gecesi (Futbol)
  • Canlı 21:00
    S Sport Sheffield Utd. - Arsenal (Futbol)
  • Canlı 21:00
    S Sport Plus Augusta (Masters Turnuvası) (Diğer)
  • 21:00
    A Spor Takım Oyunu (Futbol)
  • 21:00
    TRT Spor Stadyum (Futbol)
  • Canlı 21:45
    BeIN Sports 4 Fiorentina - Atalanta (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 3 Lyon - Angers (Futbol)
  • 22:00
    Tvnet 4x4 Futbol (Futbol)
  • Canlı 22:00
    S Sport 2 Sporting Lisbon - Famalicao (Futbol)
  • Canlı 22:00
    Smartspor Real Betis - Atletico Madrid (Futbol)
  • Canlı 22:00
    S Sport Plus Denver Nuggets - Boston Celtics (Basketbol)
  • Canlı 22:00
    S Sport Plus Monako (ATP Monte Carlo) (Tenis)
  • Canlı 23:00
    beIN Connect Arjantin - Hindistan (Hokey Erkekler FIH Pro League) (Diğer)
  • 23:00
    Tgrt Haber Stüdyoda Futbol (Futbol)
  • 23:00
    Haber Global Kontra (Futbol)
  • 23:30
    TV100 Var Odası (Futbol)
  • 23:30
    Beyaz Tv Beyaz Futbol (Futbol)
  • 00:00
    A Spor Son Sayfa (Futbol)
  • 00:05
    TRT Spor Teknik Analiz (Futbol)
  • 01:00
    360 Spor Gecesi (Diğer)
  • Canlı 02:00
    NBA TV Orlando Magic - Milwaukee Bucks (Basketbol)
  • Canlı 03:00
    S Sport Dallas Mavericks - SA Spurs (Basketbol)
  • Canlı 05:00
    NBA TV LA Clippers - Detroit Pistons (Basketbol)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ