Galatasaray - Fatih Karagümrük

BeIN Sports 1 (Canlı) 10 Nisan Cumartesi 19:00

Real Madrid - Barcelona

Smartspor (Canlı) 10 Nisan Cumartesi 22:00

  •  
  •  
  • 07:00
    TRT Spor 2 Sabah Haber Bülteni (Diğer)
  • 07:00
    A Spor Sabah Sporu (Diğer)
  • Canlı 08:05
    BeIN Sports 4 Newcastle Jets - Melbourne Victory (Futbol)
  • 09:00
    BeIN Haber Sabah Haberleri (Diğer)
  • Canlı 10:05
    BeIN Sports 4 Sydney FC - Melbourne City (Futbol)
  • Canlı 11:00
    Eurosport Moskova (IWF Avrupa Halter Şampiyonası) (Diğer)
  • 11:00
    BeIN Haber beIN Euroleague (Basketbol)
  • 11:30
    Tivibu Spor Atan Alır (Basketbol)
  • Canlı 12:00
    TRT Spor 2 Buz Adamlar GSK - Erzurumspor GSK (Intercity Buz Hokeyi Süper Ligi - PlayOff/3.lük Maçı) (Diğer)
  • 12:00
    A Spor Spor Ajansı (Diğer)
  • Canlı 12:10
    BeIN Sports 4 Adelaide United - WS Wanderers (Futbol)
  • Canlı 13:00
    Tivibu Spor 2 Bahçeşehir Klj - Fethiye Bld. (Basketbol)
  • 13:00
    S Sport Premier Show (Futbol)
  • 13:00
    BeIN Haber Öğle Haberleri (Diğer)
  • Canlı 13:30
    TRT Spor Altay - Boluspor (Futbol)
  • Canlı 13:30
    TRT Avaz Bandırmaspor - Menemenspor (Futbol)
  • Canlı 13:30
    BeIN Sports 1 Hatayspor - Göztepe (Futbol)
  • 14:00
    A Spor Maç Günü (Futbol)
  • Canlı 14:00
    S Sport 2 Paderborn - Bochum (Futbol)
  • Canlı 14:00
    TBF TV Bursa BB - Edremit Bld. (Basketbol)
  • Canlı 14:00
    TBF TV Samsunspor - Yalovaspor (Basketbol)
  • Canlı 14:30
    BeIN Sports 4 Millwall - Swensea (Futbol)
  • Canlı 14:30
    S Sport Manchester City - Leeds United (Futbol)
  • 14:30
    Tivibu Spor Hafta Sonu Spor (Diğer)
  • Canlı 15:00
    Smartspor Getafe - Cadiz (Futbol)
  • Canlı 15:15
    TRT Spor 2 Pınar Karşıyaka - Galatasaray (Basketbol)
  • Canlı 15:45
    TBF TV Kocaeli Basket - Akhisar Bel. (Basketbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 3 Spezia - Crotone (Futbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 1 Ç. Rizespor - Trabzonspor (Futbol)
  • Canlı 16:00
    TRT Spor Samsunspor - Balıkesirspor (Futbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN MAX2 Paris FC - Troyes (Futbol)
  • Canlı 16:30
    Eurosport 6. Etap (Bask Bölgesi Bisiklet Turu) (Diğer)
  • Canlı 16:30
    A Spor E. Frankfurt - Wolfsburg (Futbol)
  • Canlı 16:30
    S Sport Plus Werder Bremen - Leipzig (Futbol)
  • Canlı 16:30
    Eurosport 2 Roma GP (Formula E) (Motor Sporları)
  • Canlı 16:30
    S Sport 2 Bayern Münih - Union Berlin (Futbol)
  • Canlı 17:00
    BeIN Sports 2 QPR - Sheffield W. (Futbol)
  • Canlı 17:00
    BeIN Sports 4 Derby County - Norwich City (Futbol)
  • Canlı 17:00
    S Sport Liverpool - Aston Villa (Futbol)
  • Canlı 17:15
    Smartspor Athletic Bilbao - Alaves (Futbol)
  • Canlı 17:30
    TBF TV Final Spor - İTÜ (Basketbol)
  • Canlı 18:00
    BeIN Sports 3 Strasbourg - PSG (Futbol)
  • Canlı 18:15
    BeIN MAX2 Toulouse - Nantes (Fransa Hentbol Ligi) (Diğer)
  • 18:30
    A Spor Maç Günü Akşam (Futbol)
  • 19:00
    BeIN Haber Dünyadan Haberler (Diğer)
  • Canlı 19:00
    TRT Spor Akhisarspor - Adana Demirspor (Futbol)
  • 19:00
    A Spor Skorbord (Futbol)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 1 Galatasaray - Fatih Karagümrük (Futbol)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 4 Parma - Milan (Futbol)
  • Canlı 19:30
    S Sport Crystal Palace - Chelsea (Futbol)
  • Canlı 19:30
    Smartspor Eibar - Levante (Futbol)
  • Canlı 19:30
    S Sport 2 Stuttgart - B. Dortmund (Futbol)
  • Canlı 20:00
    TRT Spor 2 Fenerbahçe Opet - Vakıfbank (Voleybol)
  • Canlı 20:00
    S Sport Plus Tondela - Porto (Futbol)
  • Canlı 20:00
    Eurosport Rusya (IWF Avrupa Halter Şampiyonası) (Diğer)
  • 20:00
    BeIN Haber Sosyal Medya (Diğer)
  • 21:00
    A Spor Takım Oyunu (Futbol)
  • Canlı 21:00
    BeIN Sports 2 Grenoble - Caen (Futbol)
  • Canlı 21:45
    BeIN Sports 3 Udinese - Torino (Futbol)
  • Canlı 22:00
    S Sport Plus M. Perry - D. Rodriguez (UFC Dövüş Serisi) (Diğer)
  • 22:00
    Tivibu Spor Orta Nokta (Futbol)
  • Canlı 22:00
    S Sport Plus Augusta (Masters Turnuvası) (Diğer)
  • Canlı 22:00
    Smartspor Real Madrid - Barcelona (Futbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 4 Montpellier - Marsilya (Futbol)
  • Canlı 22:30
    S Sport 2 Paços Ferreira - Benfica (Futbol)
  • Canlı 22:30
    S Sport Plus N. Ansaroff - M. Dern (UFC Dövüş Serisi) (Diğer)
  • Canlı 23:00
    BeIN MAX1 Arjantin - Hindistan (Hokey Erkekler FIH Pro League) (Diğer)
  • Canlı 23:00
    S Sport Plus S. Alvey - J. Marquez (UFC Dövüş Serisi) (Diğer)
  • Canlı 23:30
    S Sport Plus K. Daukaus - A. Khizriev (UFC Dövüş Serisi) (Diğer)
  • 23:30
    BeIN Sports 1 Gamer (Diğer)
  • 23:30
    Beyaz Tv Beyaz Futbol (Futbol)
  • Canlı 00:00
    S Sport Plus A. Allen - S. Yusuff (UFC Dövüş Serisi) (Diğer)
  • Canlı 00:00
    Eurosport Yarı Finaller (Körling Dünya Erkekler Şampiyonası) (Diğer)
  • 00:00
    A Spor Son Sayfa (Futbol)
  • Canlı 00:30
    S Sport Plus M. Vettori - K. Holland (UFC Dövüş Serisi) (Diğer)
  • Canlı 03:30
    S Sport Brooklyn Nets - LA Lakers (Basketbol)
  • Canlı 04:00
    NBA TV Utah Jazz - Sacramento Kings (Basketbol)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ