Ryan Babel, Bitcoin'den kazandırdı!

Sahada üst üste kötü sonuçlar alan Galatasaray'da bazı oyuncuların kasaları ise doldu! Takımın 'ekonomisti' Babel'in 3 Şubat'ta 'Bitcoin alın' tavsiyesine uyan isimler, primden aldıklarının fazlasını saha dışında kazandı

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Ryan Babel, Bitcoin'den kazandırdı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Nisan 2021 08:37
50 milyon Euro maliyetle ligin en pahalı takımı olan sarı-kırmızılı futbolcuların son dönemde saha dışında yaptıkları yatırımlar sayesinde ise ciddi paralar kazandığı ortaya çıktı.

ABD'de önemli gayrimenkul yatırımları olan ve kripto para dünyasını yakından takip eden Ryan Babel'in, dijital para birimi Bitcoin konusunda takım arkadaşlarına tavsiyede bulunduğu ortaya çıktı.

TÜM TAKIMIN MALİ DANIŞMANI!

Hollandalı oyuncuyu dinleyen bazı futbolcular da Galatasaray'da sezon boyunca kazandıkları primlerin fazlasını bir ayda kripto paradan elde etti.

34 yaşındaki futbolcu, 3 Şubat'ta sosyal medya hesabından "Bitcoin satın almak için beklemeyin. Bitcoin satın alın ve bekleyin'' mesajını yazmıştı. Deneyimli oyuncu ve onu dinleyen arkadaşları, saha dışında işleri yoluna koymasını bildi.

8.5 MİLYON €

Ryan Babel, G.Saray'a 2.5 milyon Euro imza parası ve yıllık 2 milyon Euro garanti ücret karşılığında 3 yıllık imza atmıştı. Hollandalı, primler hariç Aslan'dan toplam 8.5 milyon Euro kazanacak. 

İşte Babel'in bitcoin tvitinin ardından yaşanan değişim;

3 Şubat Bitcoin: $36,678.02
14 Nisan Bitcoin: $ $64,640.02

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ