Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Perry: "Savaştan geçmiş, veteran oyuncular almalıyız"

New York Knicks'in genel menajeri Scott Perry, Knicks'in bu yaz kimi takıma katacağına dair belli bir isim vermese de, takımı geliştirmeye odaklandıklarını belirtti.

New York Knicks'in genel menajeri Scott Perry, Knicks'in bu yaz kimi takıma katacağına dair belli bir isim vermese de, takımı geliştirmeye odaklandıklarını belirtti.

Perry'nin açıklamaları şu şekildeydi:

"Elimizdeki imkanlara göre hareket edeceğiz. Bazen serbest oyuncu döneminde, çocuklar bulundukları yerde kalmaya karar verebilir. Ne olursa olsun, bu yaz kadroya biraz yetenek katacağımızı biliyoruz. Gelecek yıl daha iyi bir basketbol takımına sahip olacağımızı düşünüyoruz. Ne kadar iyi oluşumuzun, kendimize çekebileceğimiz serbest oyuncu düzeyine ve bu sezonun genç oyuncularımızla içeriden ne kadar geliştiğimize bağlı olacağına inanıyoruz."

Perry, genç kadrosuna ekleyebilecek ve Knicks'in şampiyonluk çekirdeğinin bir parçası olabilecek kıdemli oyuncular aradığını da sözlerine ekledi:

"Kültürümüze uygun bazı yetenekli oyuncular, New York'ta bir şampiyonluk rekabetçisi oluşturmak için kararlı olan adamlar eklemek istiyoruz. Bu seviyede kazanmanın ne kadar iyi olduğunu bilen rekabetçi oyuncular. Savaşlardan geçmiş ve kazanmayı anlayan bazı veteran oyuncuları da eklememiz gerekeceğini düşünüyoruz."