Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

McCollum: "Sanki anamıza küfretmişler gibi..."

Portland Trail Blazers guardı CJ McCollum, Portland ekibinin sahada hangi mentaliteyle ve tavırla oynaması gerektiği hakkında konuştu.

Portland Trail Blazers guardı CJ McCollum, Portland ekibinin sahada hangi mentaliteyle ve tavırla oynaması gerektiği hakkında konuştu.

McCollum, "Birisi bizim öğle yemeği paramızı almış gibi, ya da anamıza küfretmiş gibi oynamamış lazım. Bence sahada bu durum sonucuna benzer bir agresifliği ve öfkeyi ortaya koymamız gerekiyor. Bu, asık ve pis suratlar yapıp potaya gitmek anlamına gelmiyor. Eğer biri potaya giriyorsa, faul yapıp o topu çıkarttırmamamız lazım." şeklinde konuştu.

McCollum, sezonda 22.3 sayı, 3.8 ribaund, 3.6 asist ve 1.3 top çalma ile mücadele ediyor.


7/24 NBA TÜRKİYE