Martin Skrtel'in doktorundan açıklama!

Slovakya'nın Tayland ile oynadığı maçta dili boğazına kaçan ve ölümden dönen Fenerbahçe'nin yıldız defansı Martin Skrtel'in milli takım doktoru Jan Batalik açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
Martin Skrtel'in doktorundan açıklama!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Mart 2018 15:41
Son güncelleme 26 Mart 2018 20:58
Slovakya Milli Takımı'nın Tayland ile oynadığı maçta yüzüne aldığı top sonrası yere yığılan ve dili boğazına kaçan Martin Skrtel, herkesi korkutmuştu. Bir anda yere yığılan Skrtel'in yardımına koşan takım arkadaşı Ondrej Duda, Skrtel'in dilini boğazından çıkartıp futbolcunun hayatını kurtarmıştı.

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusunun sağlık durumu hakkında konuşan Slovakya Milli Takım doktoru Jan Batalik ise son yaptığı açıklamalarda Skrtel'in durumunun iyi olduğunu belirtti.

''NEFES ALABİLİYORDU, BİLİNCİ AÇIKTI''

Batalik, ''Top yüzüne çarpınca bir süreliğine baygınlık geçirdi. Bayıldıktan sonra arkadaşları hemen yardımına koştu. Biz de hemen koştuk ve iletişim kurmaya çalıştık. Önce gözleriyle iletişim kurmaya çalıştı ama nefes alabiliyordu. Bilinci açıktı. Tüm gece gözlem altında tuttuk'' sözlerini kullandı.

''OYUNA DEVAM ETMEK İSTEDİ''

Tecrübeli futbolcunun sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Batalik, ''Oyundan çıkması gerekse hemen değiştirirdik. Martin kendisini iyi hissetti. Ona isterse oyundan çıkabileceğini söyledim ama oyuna dönmek istedi. Bu sabah da kendisini iyi hissediyordu. Hala gözlem altında tutuyoruz ama tüm testleri iyi çıktı'' diye konuştu.

SKRTEL'DEN FENERBAHÇE'YE MESAJ

Slovakya Milli Futbol Takımı'nın Tayland ile yaptığı hazırlık maçında yüzüne top gelmesi nedeniyle rahatsızlık geçiren Fenerbahçeli Martin Skrtel, sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi.

Sosyal medya platformu Instagram'daki hesabından açıklamada bulunan Slovak futbolcu Skrtel, Tayland'ı gezdiğini aktararak, "Tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Ben iyiyim ve yarın Fenerbahçe aileme katılmaya hazırım." ifadelerini kullandı.

Skrtel, Tayland ile dün oynadıkları maçın 28. dakikasında yakın mesafeden yüzüne çarpan top nedeniyle yere yığılmış, yapılan müdahalenin ardından karşılaşmaya devam etmişti. 
Tümü
 Reklam