Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kawhi, Toronto ile yeniden anlaşmayı "çok düşünmüş"

LA Clippers süperstarı Kawhi Leonard, Toronto Raptors ile geçmişte tekrar anlaşma ihtimalinden bahsetti.

LA Clippers süperstarı Kawhi Leonard, Toronto Raptors ile geçmişte tekrar anlaşma ihtimalinden bahsetti.

Dün gece eski takımı Raptors ile, Toronto'daki şampiyonluk töreninden beri ilk kez bir araya gelen Kawhi, şu açıklamaları yaptı:

"Tekrar anlaşmayı çok düşündüm. Ağırdan aldım. Acele edip hızlı bir karar vermedim. Ön ofis ile ayrıntılı olarak konuştum. Yapması zor bir seçimdi."

Leonard ayrıca Toronto taraftarlarını takdir ettiğini de açıkladı:

"Geçen sene muhteşemdiler. İniş ve çıkışlarımız boyunca hep bizimle oldular. Az önce başka muhabirlerle konuşuyordum ve şampiyonluk serisi hariç her seride geride olmamıza rağmen, yanımızda olduklarından bahsetmiştim. Her maça büyük enerji kattılar ve bu da bize yardımcı oldu, bu yüzden onlara teşekkür ediyorum."