Berat Özdemir'den geleceği için açıklama!

Trabzonsporlu futbolcu Berat Özdemir, Fatih Karagümrük maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com ve AA, Fotoğraf; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Berat Özdemir'den geleceği için açıklama!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Nisan 2024 22:58
Son güncelleme 25 Nisan 2024 01:07
Trabzonsporlu futbolcu Berat Özdemir, Türkiye Kupası'nda 3-2 kazanılan Fatih Karagümrük maçı sonrası açıklamalarda bulundu. 

Berat Özdemir maçı değerlendirerek, "İlk yarı istediğimiz gibi başlamadı. İkinci yarı 10 kişi olmamıza rağmen müthiş bir takım ruhu gösterdik. Her oyuncu fedakarca davrandı. İkinci maç avantajlı gideceğiz. Umarım bu istek ve arzu devam eder." dedi. 

Geleceği için konuşan Berat Özdemir, "Geleceğimle ilgili hiçbir şey bilmiyorum. Ben olsam da olmasam da Trabzonspor'u seviyorum. Hayırlısı olsun diyorum." ifadelerini kullandı. 

Berat, Enis Destan'ın kırmızı kart görmesinin ardından ikinci yarıda on kişi mücadele ettiklerini anımsatarak, "İkinci yarıda on kişiyle gerçek bir takım olduğumuzu, o yolda ilerlediğimizi gösterdik ve herkes yanındaki arkadaşı için fedakarca mücadele etti. Üçüncü golü bulduk, gol yememize rağmen kazanmayı bildik. Rövanşta avantajlıyız. Bu istek ve arzuyu sahada göstermek istiyoruz." diye konuştu.

Takım arkadaşlarına her geçen gün daha fazla yardımcı olmaya çalıştığını aktaran Berat Özdemir, "Thomas ve Pepe olsun tecrübelerini bize aktarıyorlar. Her geçen hafta üzerine koymaya çalışıyorum. Hocamızın verdikleri taktikleri de sahada uygulamaya çalışıyorum. Umarım sonuç alıyoruzdur. Uzun süredir üçüncülük ve Türkiye Kupası hedefimiz var. Hep birlikte bu iki hedefe kenetlenmiş durumdayız. Biz, hocamız, camia, başkanımız, tüm çalışanlar dahil o kupayı gerçekten Trabzon'a getirmek istiyoruz ve getireceğiz inşallah." değerlendirmesinde bulundu. 

 
Tümü
 Reklam