Ahmet Ağaoğlu: "2-3 transfer yapabiliriz"

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Haber; Sporx.com
Ahmet Ağaoğlu: '2-3 transfer yapabiliriz'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Ocak 2020 17:00
Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transfer çalışmalarının sürdüğünü ve 2-3 oyuncu ile görüştüklerini açıkladı.

Ahmet Ağaoğlu, bordo-mavili kulübün, TAB Gıda ile sponsorluk anlaşması imzaladığı tören sırasında basın mensuplarının gündemdeki konularla ilgili sorularını yanıtladı.

Stoper mevkisine arayışlarının olduğunu belirten Ağaoğlu, "Transferle alakalı olarak, doğrudur görüşmelerimiz var. Ancak yazıldığı gibi Bicakcic bunlardan biri değil. O bitmeyen senfoni, her transfer döneminde gündeme gelir, transfer dönemi kapandığında ortadan kaybolur. Bicakcic gündemimizde değil. Görüştüğümüz 2-3 önemli oyuncu var." diye konuştu.

Trabzonspor Kulübünün harcama limitleri doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürdüğünün altını çizen başkan Ağaoğlu, şunları kaydetti:

"Bizim 450 bin avroluk boşluğumuz vardı. Ivanildo ve Denis'in ayrılmasıyla 800 bin avrolara geldik. Diğer kulüp başkanları da şunu ifade ediyor, harcanacak paralar belli. Artık herkes bunu anlasın. Geçen sene ocak transfer döneminde yapılan transferin şu an sadece yüzde 20'si yapılmış, o da tam gerçekleşmiş değil. Limitten dolayı atılmayan imzalar var. Geçen sene 100 harcandıysa, bu sene 20 harcanması planlanıyor, bana göre 15'le sınırlı kalacak. Futbol, artık eski futbol değil. Ne kadar eleştirilirse eleştirilsin, ben bunun Türk futbolunun yararına olduğuna inanıyorum. Bunun da bir ekonomik milat, iflasın eşiğine gelmiş Türk futbolunun, iflasın eşiğinden dönüş yılı olarak ifade ediyorum. 2-3 isimden birini süreç kapanmadan kadroya katma şansımız var."

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ