Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu karşılaşmalarının programı açıklandı. Kupa'da 25, 26 ve 27 Eylül 2018 tarihlerinde oynanacak müsabakaların takvimi açıklandı.
Türkiye futbol Federasyonu'ndan yapılan fikstür takvimi şu şekilde;
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. ELEME TURU MÜSABAKALARI
| 25 Eylül 2018 Salı
| 1461 TRABZON
| TUZLASPOR A.Ş.
| AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI
| 13.00
| ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
| GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK
| MÜSTAKİL ATLETİZM PİSTİ
| 13.00
| ERZİN BELEDİYESPOR
| ÜMRANİYESPOR
| ŞEHİT MUHAMMET OĞUZ KILINÇ
| 14.00
| DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
| SAMSUNSPOR
| SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ
| 14.30
| ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
| MANİSASPOR
| AKTEPE STADI
| 14.30
| MANİSA B.Ş.BLD. SPOR
| KEÇİÖRENGÜCÜ
| MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSİ
| 15.00
| KIRKLARELİSPOR
| UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
| KIRKLARELİ ATATÜRK STADI
| 15.00
| BOZÜYÜK VİTRASPOR
| DENİZLİSPOR
| BOZÜYÜK İLÇE STADI
| 15.00
| NAZİLLİ BELEDİYESPOR
| TOKATSPOR
| NAZİLLİ İLÇE STADI
| 15.00
| PENDİKSPOR
| ALTINORDU A.Ş.
| PENDİK STADI
| 15.00
| MALTEPESPOR
| MENEMEN BELEDİYE SPOR
| MALTEPE HASAN POLAT
| 15.00
| TİRE 1922 SPOR
| SİVAS BELEDİYE SPOR
| TİRE TAYFUR ÇİÇEK
| 16.30
| B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR
| ANKARA DEMİRSPOR
| ERZURUM KAZIM KARABEKİR
| 18.30
| ADANA DEMİRSPOR
| YENİ ORDUSPOR
| ADANA 5 OCAK FATİH TERİM
| 20.30
| 26 Eylül 2018 Çarşamba
| YENİ AMASYASPOR
| ATİKER KONYASPOR
| AMASYA 12 HAZİRAN STADI
| 13.00
| VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
| HACETTEPE SPOR
| VAN ATATÜRK ŞEHİR STADI
| 14.00
| GAZİANTEPSPOR
| DERSİM 62 SPOR
| GAZİANTEP STADYUMU
| 14.00
| KİLİS BELEDİYESPOR
| OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
| 7 ARALIK STADI
| 14.00
| HATAYSPOR
| ESENLER EROKSPOR
| ANTAKYA ATATÜRK STADI
| 14.00
| GÜMÜŞHANESPOR
| SİLİVRİSPOR
| GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR STADI
| 14.00
| ERBAASPOR
| ESKİŞEHİRSPOR
| ERBAA İLÇE STADI
| 14.00
| KARDEMİR KARABÜKSPOR
| KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
| DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU
| 14.30
| KIRŞEHİR BELEDİYESPOR
| ALTAY
| KIRŞEHİR AHİ STADYUMU
| 14.30
| KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
| FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
| SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 15 TEMMUZ
| 14.30
| KARAMAN BELEDİYE SPOR
| ETİMESGUT BELEDİYESPOR
| KEMAL KAYNAŞ STADI
| 14.30
| BARTINSPOR
| SARIYER
| BARTIN ATATÜRK STADYUMU
| 14.30
| ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
| BAYRAMPAŞA
| KARAELMAS KEMAL KÖKSAL
| 14.30
| TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
| BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
| ELAZIĞ ATATÜRK STADI
| 15.00
| DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
| İNEGÖLSPOR
| DARICA İLÇE STADI
| 15.00
| BUCAK BELEDİYE OĞUZHAN SPOR
| BUGSAŞ SPOR A.Ş.
| BUCAK İLÇE STADYUMU
| 15.00
| BANDIRMASPOR
| GAZİOSMANPAŞA
| BANDIRMA 17 EYLÜL STADI
| 15.00
| ŞİLE YILDIZSPOR
| ADANASPOR A.Ş.
| | 15.00
| ÇENGELKÖY FUT. YAT. A.Ş.
| SAKARYASPOR A.Ş.
| ÇAVUŞBAŞI HANEFİ DİLMAÇ
| 15.00
| İSTANBULSPOR A.Ş.
| BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
| ESENYURT NECMİ KADIOĞLU
| 15.00
| AFJET AFYONSPOR
| SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
| ZAFER STADYUMU
| 17.00
| FETHİYESPOR
| SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
| FETHİYE İLÇE STADI
| 19.00
| KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
| KEMERSPOR 2003
| 12 ŞUBAT STADI
| 19.00
| BOLUSPOR
| PAYASSPOR
| BOLU ATATÜRK STADI
| 19.00
| ŞANLIURFASPOR
| YOMRASPOR
| GAP STADYUMU
| 19.00
| MKE ANKARAGÜCÜ
| SERİK BELEDİYESPOR
| | 19.00
| ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
| TARSUS İDMAN YURDU
| ÇAYKUR DİDİ STADYUMU
| 20.30
| 27 Eylül 2018 Perşembe
| KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYESPOR
| ANTALYASPOR A.Ş.
| BEYÇAYIRI STADI
| 13.00
| GENÇLERBİRLİĞİ
| BERGAMA BELEDİYESPOR
| | 14.30
| NİĞDE ANADOLU FK A.Ş.
| BODRUM BLD. BODRUMSPOR
| NİĞDE 5 ŞUBAT STADI
| 14.30
| EYÜPSPOR
| PAZARSPOR
| ATATÜRK OLİMPİYAT
| 15.00
| KASTAMONUSPOR 1966
| BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR
| KASTAMONU GAZİ STADI
| 15.00
| BALIKESİRSPOR BALTOK
| AMED SPORTİF FAALİYETLER
| BALIKESİR ATATÜRK STADI
| 17.00
| GİRESUNSPOR
| KOCAELİSPOR
| GİRESUN ATATÜRK STADI
| 19.30
| NOT: Stadyum bilgisi boş olan müsabakaların hangi stadyumlarda oynanacağı daha sonra ilan edilecektir. |