Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Van Gundy: "Knicks'le ilgilenmiyorum, ama Nets olabilir"

Eski NBA koçu Stan Van Gundy, New York Knicks'in koçu olmakla ilgilenmediğini söyledi ve kardeşi Jeff Van Gundy'nin bu iş için daha iyi bir aday olacağını söyledi.

Haber; Sporx.com
Eski NBA koçu Stan Van Gundy, New York Knicks'in koçu olmakla ilgilenmediğini söyledi ve kardeşi Jeff Van Gundy'nin bu iş için daha iyi bir aday olacağını söyledi.

Van Gundy, şu açıklamaları yaptı:

"New York Knicks'le ilgilenmiyorum. Hayır. Her şeyden önce, orada bir aile geçmişi var. Eğer biri bununla ilgilenseydi - ve ben de onun ilgilendiğinden emin değilim - bu benim kardeşim olurdu."

Van Gundy, Knicks'in takım içinde algıladığı problemler nedeniyle kendisine uygun olmadığını düşündüğünü ileri sürdü:

"Ve ben sadece - bunu söylemiştim - iş arayan birçok koçtan farklıyım. Bana göre, önemli olan kimin için ve kiminle çalıştığınız. Son birkaç yıldır bu organizasyonla gördüğüm her şey bunun çok işlevsiz olduğunu söylüyor."

"BROOKLYN OLABİLİR AMA"


Ancak Van Gundy, Brooklyn Nets'in işi ile ilgilenebileceğini de ekledi:

"İkisi arasından Nets işi daha iyi. Şu anda bununla ilgili şüphe yok. O takım daha istikrarlıydı. Daha fazla maç kazandılar. Daha yetenekli adamları var."