PSG'de Carlo Ancelotti ikilemi!

Ligue 1 ekiplerinden PSG'de sezon sonunda sözleşmesindeki opsiyonun kullanılması gereken teknik direktör Carlo Ancelotti'nin geleceği belirsizliğini koruyor.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
PSG'de Carlo Ancelotti ikilemi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Şubat 2013 15:32
Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint Germain'de sezon sonunda sözleşmesindeki opsiyonun kullanılması gereken teknik direktör Carlo Ancelotti'nin geleceği tam manasıyla belirsizliğini koruyor.

Ocak ayı transfer döneminde yaptığı David Beckham transferi ile yine Avrupa gündemine oturan Fransız ekipte yönetim, İtalyan teknik adam Carlo Ancelotti'nin gelecek sezon takımda kalıp kalmayacağı konusunda bir karara henüz varmadı.

Aralık 2011'de PSG'nin başına geçen 53 yaşındaki başarılı teknik adam, 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3 senelik sözleşme imzalamıştı.

Sezon sonunda opsiyonu kullanması gereken PSG'de başkan Nasser Al-Khelaifi'nin daha sözleşme görüşmelerine başlamaması da Fransız basınının gözüne çarpan en büyük detay arasında bulunuyor.

İtalyan teknik adam ise konu hakkında; "Henüz başkanlı bir görüşmem olmadı. Burada kalmak istiyorum. Yönetim benim performansımdan mutlu kalıp kalmaması sonucunda bir karar verecektir. Benim burada mutlu olmam, yönetimin de benden mutlu olduğu anlamına gelmez. Herhangi bir değişiklik benim için problem olmayacaktır" sözlerini kaydetti.

Kariyerinde daha önce Juventus, Milan ve Chelsea gibi devleri çalıştıran Carlo Ancelotti'nin sözleşmesi; opsiyon kullanıldığı taktirde 30 Haziran 2014'te sona erecek.


Tümü
TÜMÜ