Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

NBA sezonunun takvimi yayınlandı!

NBA ve oyuncular birliği (NBPA), önümüzdeki ay devam edecek olan 2019-20 normal sezonunun takvimini yayınladı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA ve oyuncular birliği (NBPA), önümüzdeki ay devam edecek olan 2019-20 normal sezonunun takvimini yayınladı.

Normal sezonun ikinci aşaması için açılış günü planı, Los Angeles Lakers ve LA Clippers arasında bir maçla başlayacak ve ek bir ölçü için Zion Williamson da gösterilecek.

Bu maçlar, toplamda 18 maç yayınlayacak olan TNT tarafından yayınlanacak. ESPN 17 maç, ABC üç maç ve NBA TV ise 14 maç yayınlayacak.

NBA maçları, üç sahada, TSİ 20:00 ve 05:00 arasında gerçekleşecek. Bu sahalardan ikisi ulusal televizyonda düzenlenen maçlarda yer alacak.

On iki ek takım Disney World'deki açılış gecelerine sonraki gün başlayacaklar.

Ligin tam takvimi ise, NBA'in resmi sitesinde şu şekilde yayınlandı: