Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Kyrie'den LeBron sorusuna çekingen yanıt!

Boston Celtics süperstarı Kyrie Irving, LeBron James'le Boston'da bir araya gelme ihtimali temalı sorulara çekingen bir şekilde yanıt verirken görüldü.

Boston Celtics süperstarı Kyrie Irving, LeBron James'le Boston'da bir araya gelme ihtimali temalı sorulara çekingen bir şekilde yanıt verirken görüldü.

Geçtiğimiz yaz Cleveland'dan takasını isteyip kendi takımının "asıl adamı" olmak isteyen Kyrie, Celtics ön ofisinin LeBron'u kovalamasını "tamamen desteklediğini" açıkladı:

"Bu iş dünyasında, neredeyse her şeyi tecrübe ettim ve çok şey gördüm. O yüzden buna yönetimin ne karar vereceğini göreceğiz. Tabii ki günün sonunda bu bir iş. Takım sahipleri ve yönetim, geleceğimiz için en iyisi neyse onu yapacakları için, sonuna kadar destekçiyim. Neler olacağını göreceğiz."

2011'de Cavs tarafından 1. sıradan draft edilen Kyrie, LeBron ile 2014-17 arasında birlikte oynayıp, üç NBA Finali görmüş (2015'te sakattı ve oynayamadı) ve 2016'da şampiyonluk kazanmıştı.
7/24 NBA TÜRKİYE