Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kyrie'den LeBron sorusuna çekingen yanıt!

Boston Celtics süperstarı Kyrie Irving, LeBron James'le Boston'da bir araya gelme ihtimali temalı sorulara çekingen bir şekilde yanıt verirken görüldü.

Boston Celtics süperstarı Kyrie Irving, LeBron James'le Boston'da bir araya gelme ihtimali temalı sorulara çekingen bir şekilde yanıt verirken görüldü.

Geçtiğimiz yaz Cleveland'dan takasını isteyip kendi takımının "asıl adamı" olmak isteyen Kyrie, Celtics ön ofisinin LeBron'u kovalamasını "tamamen desteklediğini" açıkladı:

"Bu iş dünyasında, neredeyse her şeyi tecrübe ettim ve çok şey gördüm. O yüzden buna yönetimin ne karar vereceğini göreceğiz. Tabii ki günün sonunda bu bir iş. Takım sahipleri ve yönetim, geleceğimiz için en iyisi neyse onu yapacakları için, sonuna kadar destekçiyim. Neler olacağını göreceğiz."

2011'de Cavs tarafından 1. sıradan draft edilen Kyrie, LeBron ile 2014-17 arasında birlikte oynayıp, üç NBA Finali görmüş (2015'te sakattı ve oynayamadı) ve 2016'da şampiyonluk kazanmıştı.
7/24 NBA TÜRKİYE