Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kilian Hayes, en az 8 hafta daha yok!

Detroit Pistons, çaylak guard Killian Hayes'in sağ kalça sakatlığı nedeniyle en az sekiz hafta daha kadro dışı olacağını duyurdu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Detroit Pistons, çaylak guard Killian Hayes'in sağ kalça sakatlığı nedeniyle en az sekiz hafta daha kadro dışı olacağını duyurdu.

Hayes'in sakatlığının daha güncel bir değerlendirmesi yapıldığında, kökeninin dinlenme ve rehabilitasyon gerektiren ancak ameliyat gerektirmeyen kısmi bir çıkık olduğu görüldü.

Hayes, bu ayın başlarında Milwaukee Bucks'a karşı oynanan bir maçta sakatlanmıştı ve o günlerde çekilen bir MR'da, sağ kalçasında bir labrum yırtığı görülmüştü.

19 yaşındaki Hayes, geçtiğimiz yıl Pistons tarafından yedinci sırada Draft edilmişti ve bu sezon sakatlanmadan önce yedi maça da ilk beş başlayıp, 4.6 sayı ve 3.6 asist ortalamaları yakalamıştı.