Emmanuel Dennis: "G.Saray maçında kuponlar yattı"

Club Brugge'ün Nijeryalı forveti Emmanuel Dennis, Gent maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; Reuters
Abone Ol
Emmanuel Dennis: 'G.Saray maçında kuponlar yattı'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ekim 2019 11:56
Club Brugge'ün son dönemdeki en etkili oyuncularından biri olan Emmanuel Dennis, 4-0 biten Gent maçı sonrası konuştu.

Emmanuel Dennis, "Bu takımın en iyi dans edeni benim. Dans ederim, gol atarım, her şeyi yaparım kardeşim!" dedi.

Kendisine yöneltilen "Son dönemdeki yükselen performansını neye bağlıyorsunuz?" sorusuna Dennis, "Galatasaray maçında çok fazla gol kaçırdım. Maçtan sonra bu düşünceler sürekli kafamda döndü dolaştı. Sosyal medyadan birçok nefret mesajları geldi. Benim yüzümden kuponları yatan insanlardan mesajları aldım. Biliyorsunuz, bahis ciddi bir iştir. Birçok insan, benim yüzümden para kaybetti. Ben de çok üzüldüm." cevabını verdi.

"MADRID'E 2 GOL ATINCA DA MESAJ GELDİ"

Dennis, "Eminim ki, birçok büyük futbolcunun başından böyle şeyler geçmiştir. Gareth Bale, Ronaldo, Messi, Benzema... Anderlecht maçında da henüz kafa olarak hazır değildim. Çünkü, moralim çok bozuktu. Bilirsiniz. Ancak, iyi tavsiyeler aldım ve tekrar sıkı bir şekilde çalışmaya başladım. Şut antrenmanları yaptım. Müzikle zihnimi tazeledim. Madrid'e attığım gollerden sonra yine inanılmaz sayıda mesajlar aldım. İyi ve kötü. Sanırım, ikinci golde Cristiano Ronaldo'nun sevincini taklit etmemin de bir payı vardı. Real Madrid taraftarları hiç mutlu değildi." sözleriyle konuşmasını sürdürdü.

Nijeryalı oyuncu, "Teknik direktörümüz Clement, ne olursa olsun bana her zaman cesaret veriyor. Bana hep daha fazla özgürlük tanıyor. Elbette, bunu 90 dakika boyunca yapamaz. Her zaman savunmaya yardım etmek zorundasın." ifadeleriyle sözlerini bitirdi.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam