Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Perkins, Nets'in rol dağılımı konusunda endişeli

Eski NBA oyuncusu Kendrick Perkins, Brooklyn Nets ve "büyük üçlüsünün" rol dağılımı konusundaki endişelerini dile getirdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Eski NBA oyuncusu Kendrick Perkins, Brooklyn Nets ve "büyük üçlüsünün" rol dağılımı konusundaki endişelerini dile getirdi.

Perkins, hamstring sakatlığından kurtulduktan sonra kadroya dönecek olan Kevin Durant'in ekibe katıldığı zaman, Nets'in top paylaşımını nasıl yapacağına dair duyduğu endişeyi şu şekilde tweet'ledi:

"Nets, James, Kyrie ve KD'den oluşan bu büyük üçlüyü oluşturmak için çok fazla varlığını takas etti! Bu üçü sahadayken bu işi nasıl çözeceklerini bulana kadar, olan bitenin hiçbir önemi yok. Çünkü şampiyonluk kazanmalarının tek yolu bu!"

KD kadroda yer almasa bile, Nets son zamanlarda oldukça iyi bir performans sergilemiş ve son beş maçını kazanarak, 19-12'lik bir dereceye yükselmişti.