Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

NBA, 2011'den beri en çok izlenen sezonunda!

NBA, 2011'deki lokavttan bu yana en çok seyredilen sezonunun keyfini çıkarıyor.

NBA, 2011'deki lokavttan bu yana en çok seyredilen sezonunun keyfini çıkarıyor. Ligin TV izleyicileri yüzde 32 arttı ve bu, sezonları yeni başlayan NFL ve MLB'nin kişilerin döneminde oldukça etkileyici bir gelişme olarak görülüyor.

Şükran Günü öncesi oynanan Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder maçı, Noel 2016'dan beri ESPN tarafından en çok izlenilen normal sezon maçı oldu (3,2 milyon kişi).

TNT'de yayınlanan sezonun ilk maçı olan Cleveland Cavaliers - Boston Celtics karşılaşması, TNT'nin tarihinde en çok izlenen sezon açılışı maçı oldu ve ortalama 5,6 milyon izleyici çekti.

Sports Illustrated, Ekim ayında NFL'nin reytinglerinin% 5'in altına düştüğünü bildirirken, Forbes MLB'nin görüntüleme oranının %6 düştüğünü bildirdi. Knicks ve Lakers gibi büyük pazarlardaki takımlar, ligin yeniden dirilişinde üstün yetenekli ve eğlenceli Giannis Antetokounmpo'nun liderliğinde dahil olmak üzere bir sürü yıldız oyuncuyla birlikte katkı yapmış bulundu.


7/24 NBA TÜRKİYE