Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

DeRozan: "Sadece iki kişide 'tanrısal' bir aura var, MJ ve Kobe!"

San Antonio Spurs yıldızı DeMar DeRozan, NBA efsaneleri Kobe Bryant ve Michael Jordan ile tanışmanın kendisi üzerinde yarattığı etki hakkında konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
San Antonio Spurs yıldızı DeMar DeRozan, NBA efsaneleri Kobe Bryant ve Michael Jordan ile tanışmanın kendisi üzerinde yarattığı etki hakkında konuştu.

Her iki yıldızla da tanışma şansına erişmiş olan DeMar, NBA'de Kobe'ye karşı rekabet etme fırsatı da bulmuştu.

FS1'den Shannon Sharpe ile "Club Shay Shay" yayınında konuşan DeRozan, çocukluk idolleriyle tanışmanın ne kadar inanılmaz olduğunu şu şekilde paylaştı:

"Olağanüstüydü. Bu tür tanrısal bir auraya sahip olan sadece iki kişi var. O ve Jordan. Yemin ederim sadece bu iki kişi.

Sahaya her çıktığımda farklı bir duygu oluyordu. Ne olduğunu bilmiyorum bile ama 15 yaşında Kobe ile çalışma fırsatım olmuştu. Ve her yaz burada, Los Angeles'tayken Loyola Marymount Üniversitesi'nin salonunda oynardık.

16, 17, 18 yaşlarındayken, bunlar gerçek gibi gelmiyordu. Bu yüzden lige geldiğimde ne bekleyeceğimi az çok biliyordum ama kesinlikle farklı bir atmosferdi."