Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Delonte West, son haliyle görenleri üzdü...

Eski NBA oyuncusu Delonte West'in son durumu, sosyal medyada paylaşılan bir videoda Maryland'deki bir otoyolda gömleksiz iken tekme ve yumrukla dövülmesiyle gün ışığına çıktı.

Haber; Sporx.com
Eski NBA oyuncusu Delonte West'in son durumu, sosyal medyada paylaşılan bir videoda Maryland'deki bir otoyolda üstsüz iken tekme ve yumrukla dövülmesiyle gün ışığına çıktı.

Washington'da çekildiği görülen görüntülerde West, bir otoyolun ortasında dövülüyor ve sonrasında elleri kelepçeliyken, kamerada kendisini çeken memura cevap veriyor.

West, son zamanlarda kardeşi Dmitri ile inşaatlarda çalışıyordu ve eski oyuncuya yakın bir kişi, kendisinin tutarlı bir iş bulmakta zorlandığını söyledi. West'in, annesi Delphina Addison ile Maryland'de yaşadığı açıklandı.

West'in uzun zamanlı arkadaşlarından biri, durumu "Gerçekten üzücü. Yüreğiniz dağlanıyor." şeklinde yorumladı ve bir başka arkadaşı ise "Hepimiz Delonte'yi seviyoruz ve onu böyle görmek istemiyoruz. Onun hayatını çözmesini istiyoruz." ifadelerini kullandı.

BİPOLAR BOZUKLUK TEŞHİSİ KONULMUŞTU

West'e, 2010 yılında bipolar bozukluk teşhisi konmuştu.

Profesyonel basketbol, West'in hayatına bir yapı kazandırmış ve emekli olduğundan bu yana işler tersine gitmişti.

NBPA'in (Oyuncular Birliği Derneği), son yıllarda kendisinin Dallas'tan Maryland'e ikamet değişikliğini kolaylaştırmaya yardımcı olduğu ve iddialara göre bu ayın sonlarına doğru onu maddi olarak desteklediği açıklandı.

Danny Ainge ve Boston Celtics'in kendisini Doğu Yakası'ndaki maçlara katılmak için bir scout olarak işe aldıkları, ancak istikrarsız katılımı nedeniyle sonuçların karışık olduğu açıklandı.

O MEMUR UZAKLAŞTIRMA CEZASI ALDI

Polis departmanının yaptığı açıklamada, West'i üstsüz ve kelepçeli iken sorgularken videoya çektiğinden ötürü, bu görüntüyü alan Maryland polisine uzaklaştırma cezası verildiği belirtildi.

Prince George'un İlçe Polisi'nin açtığı soruşturmanın sonucu, geçtiğimiz gün açıklandı.