Bronny James, "tamamen NBA Draftı'na odaklandı"

Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James'in oğlu Bronny'nin transfer portalından ziyade NBA Draftı'na odaklandığı iddia edildi.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; Twitter
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Bronny James, 'tamamen NBA Draftı'na odaklandı'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Nisan 2024 16:24
Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James'in oğlu Bronny'nin transfer portalından ziyade NBA Draftı'na odaklandığı iddia edildi.

Bu yaz geleceğiyle ilgili büyük bir karar almaya hazırlanan Bronny'nin ne yapacağı, birçok kişi için merak konusu oldu. Gelişmekte olan genç oyuncu için birçok seçenek açık olsa da, The Athletic'ten Sam Vecenie, kendisinin mümkün olan en kısa sürede NBA'e katılmaya kararlı olduğunu söyledi:

"Bu noktada Bronny'nin, babasının ajansı Klutch Sports'un arzu edeceği bir takıma gitmeyi güvence altına alma umuduyla enerjisini NBA Draft sürecine ayırması bekleniyor. Akıllarında birkaç seçim mi yoksa belirli bir takım mı olduğu belli değil, ancak planları, James'in 29 Mayıs'taki son karar tarihinden önce önümüzdeki birkaç ay içinde neler olacağını görmesi."

Bronny'nin geçtiğimiz yaz döneminde geçirdiği kalp krizinin, Sierra Canyon Lisesi'nden geçişini nasıl etkileyeceği konusunda bazı soru işaretleri bulunuyordu.

Bronny, Güney Kaliforniya Üniversitesi'ndeki birinci sezonunu yeni tamamladı ve bu süreçte maç başına %36,6 şut oranıyla 4,8 sayı, 2,8 ribaund ve 2,1 asist ortalamaları yakaladı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam