Ağaoğlu'ndan Kocaman ve Konyaspor'a tepki

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman ve yönetiminin açıklamalarına tepki gösterdi.

Haber; Akşam
Ağaoğlu'ndan Kocaman ve Konyaspor'a tepki
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Mayıs 2019 12:55
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Konyaspor ile 2-2 beraber kaldıkları maçın ardından hakem ile ilgili açıklamalar yapan Aykut Kocaman'a ve yeşil-beyazlı kulüp yönetime göndermede bulundu.

"CEZA SAHASI DIŞINDAN PENALTI İSTEMEYİZ"

Ağaoğlu isim vermeden Konyaspor hocasına ve yönetimine şu göndermeyi yaptı: "Trabzon'un en büyük özelliği gerçekten futbolu bilen bir taraftar kitlesi var. Yani 'Ceza sahası dışında yapılan bir harekete penaltı vermedi diye' hakemi yerden yere vuran tek bir kişi bulamazsınız Trabzon'da. Bizimkiler ceza sahasının ne anlam ifade ettiğini çok iyi bilirler."

"2-3 TANE BEYİN (!) VAR"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, medya eleştirisini de şöyle özetledi: 'Bazı beyinler' diyeceğim, 'Beyin' demek ne derece doğru bilmiyorum. Beyin olsa aynı alışkanlıkları sergilemezler. Eskiden kalma alışkanlıklarını Trabzonspor'la içten içe olan ve hiç bitmeyen husumetlerini sürdürme çabasındalar. Öyle bitmeyen bir hesap var ki içlerinde. Bunlar 2-3 kişiden ibaret. Onların kim olduğunu da Türk spor kamuoyu biliyor.

Tümü
TÜMÜ