Sterling ve Guardiola, yasağa rağmen City'de kalmak istiyorlar

Geçtiğimiz günlerde UEFA tarafından 2 yıl Avrupa Kupalarından men cezası alan Manchester City'de Pep Guardiola ve futbolcu Raheem Sterling cezaya rağmen takımda kalmak istiyorlar.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; AA
Sterling ve Guardiola, yasağa rağmen City'de kalmak istiyorlar
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Şubat 2020 19:40
UEFA'dan aldığı 2 yıl Avrupa Kupalarından men cezası nedeniyle Manchester City'de, oyuncuların ve teknik direktör Pep Guardiola'nın geleceği tartışılıyor. Oyuncuları ile bu durum üzerine toplantı yapan teknik direktör Pep Guardiola; "Bizi 4. Lig'e bile düşürseler, burada olacağım" diyerek oyuncularını motive etti. 

"4. LİGE BİLE DÜŞSEK BURADAYIM"

İngiliz Sky Sports'un haberine göre; oyuncuları ile bu durum üzerine toplantı yapan teknik direktör Pep Guardiola; "Bizi 4. Lig'e bile düşürseler, burada olacağım. Şimdi birbirimize daha yakın olmalıyız." diyerek oyuncularını motive etti.

Öte yandan Manchester City'nin kanat oyuncusu Raheem Sterling'de kulübe sadakatini göstererek takımdan ayrılmak için talepte bulunmayacağını belirtti. İngiliz kanat oyuncusu, takım olarak odaklanıp özellikle Şampiyonlar Ligi'nde en iyilerini ortaya koyacaklarına inanıyor.

Geçtiğimiz günlerde UEFA, Manchester City'e FFP kurallarına uymadığı gerekçesi ile 2 yıl Avrupa Kupaları'ndan men ve 30 milyon avro para cezası vermişti.Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
EN ÇOK YORUMLANANLAR
TÜMÜ