Samsun Basketbol moralli

TKBL takımlarından Samsun Basketbol'un antrenörü Murat Kumbasar yaptığı açıklamada son maçta Edremit Belediyesi'ne karşı alınan galibiyetin takıma moral kazandırdığını söyledi.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Samsun Basketbol moralli
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Ocak 2013 17:41
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde (TKBL) deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak Samsun Basketbol'un antrenörü Murat Kumbasar, kazandıkları Edremit Belediyesi maçının takıma büyük moral sağladığını söyledi.

Cumartesi günü deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak Samsun Basketbol, hazırlıklarını Yaşar Doğu Spor Salonu'nda sürdürdü.

Antrenör Murat Kumbasar, yaptığı açıklamada, en büyük sorunlarının maddi sorunlar olduğunu belirterek, ''Eskiden Samsun Basketbol Kulübü'ne hizmet etmiş yabancı oyuncuların alacaklarının ödenmesindeki zorluklar nedeniyle bu oyuncuların FIBA'ya açmış oldukları davadan dolayı yabancı oyuncu transferine izin verilmiyor. Bu yüzden anlaşma sağladığımız Sırp oyuncu Nina'nın lisans sorununu çözemiyoruz. Başkanımız Ahmet Öztürk, ekonomik zorlukları gidermek için kurum ve kuruluşlarla görüşüyor'' dedi.

Hafta sonu sahalarında oynadıkları Edremit Belediyesi maçından galip ayrıldıklarını anımsatan Kumbasar, ''Edremit Belediyesi galibiyeti takıma büyük moral sağladı. Bu moralle çıkacağımız Galatasaray karşısında galibiyet almak istiyoruz'' diye konuştu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam