Rıdvan Dilmen: "Jesus bazen saçmalıyor"

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'deki son gelişmelere dair açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Rıdvan Dilmen: 'Jesus bazen saçmalıyor'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Mart 2023 22:05
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, TV 8.5 ekranlarında yayınlanan "Yüzde Yüz Futbol" programında Fenerbahçe'deki son gelişmeleri değerlendirdi.

"FENERBAHÇE NEDEN ELEŞTİRİLİYOR?"

Fenerbahçe'nin Sevilla deplasmanında iyi bir oyun oynadığını söyleyen Dilmen, "Fenerbahçe'nin Sevilla deplasmanında mağlup olmasını ne oyunculara ne de Jesus'a ihale etmemek lazım. Sevilla deplasmanında daha fazla pozisyon bulamazsınız ve daha az pozisyon da veremezsiniz. Kaldı ki Sevilla'nın ilk golünün iptal edilmesi gerekiyor, pozisyon öncesi İrfan'a faul var." ifadelerini kullandı.

"JESUS BAZEN SAÇMALIYOR"
Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus'un bazı tercihlerini eleştiren Dilmen, "Teknik olarak bazen Jesus'un saçmaladığını da görebiliyorum. Mesela Crespo orta sahada sol iç oynamaz, yerine giren Rossi hiç oynamaz. Oyun devamındaki değişiklikleri pek sağlıklı değildi hocanın." dedi.

Jorge Jesus'un Brezilya basınına yansıyan, "Türkiye çok soğuk bir yer ve alışmakta güçlük çektim. Mayıs ayına kadar beklemelisiniz." sözlerini değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Jesus'un basına sızan demeçleri doğruysa çok sağlıksız açıklamalar olmuş. Jesus'u şu an başarısız olarak nitelendiremem, ligde yarış devam ediyor, Avrupa'dan henüz elenmiş değil ancak çok gereksiz bir açıklama olmuş." diyerek sözlerini noktaladı.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam