Mills: "Knicks olarak yerimizden memnun değiliz"

New York Knicks başkanı Steve Mills, takımın Cleveland Cavaliers'a karşı 21 sayı farkla aldığı yenilgi sonrası, potansiyellerini gösteremediklerini belirterek hayal kırıklığını dile getirdi.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Mills: 'Knicks olarak yerimizden memnun değiliz'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Kasım 2019 14:16
New York Knicks başkanı Steve Mills, takımın Cleveland Cavaliers'a karşı 21 sayı farkla aldığı yenilgi sonrası, potansiyellerini gösteremediklerini belirterek hayal kırıklığını dile getirdi.

Knicks, taraftarların ve eleştirmenlerinin büyük ölçüde iyileşmesini beklediği sezonda 2-8 konumunda.

Mills, genel menajer Scott Perry ile birlikte yaptığı plana hala güvendiğini, ancak takımın rekabetçi olması ve kazanmaya başlaması gerektiğini itiraf etti:

"Olduğumuz konumdan memnun değiliz. Olmayı beklediğimiz yer burası değil. Jim Dolan, bir araya getirdiğimiz plana hala inanıyor. Yerimizden memnun değiliz."

"BEN BU HİSLE YAŞIYORUM"


ESPN'den Adrian Wojnarowski, yönetimin Knicks'in bu sezon gösterdiklerinden daha fazla çaba ve daha iyi uygulama beklediğini belirtti.

Koç David Fizdale ise, basın toplantısında şu ifadeleri kullandı:

"Ben bu aciliyet duygusuyla yaşıyorum. Bana bu hissi vermek için biriyle konuşmaya ihtiyacım yok. Takımı bir araya getirmek için çok zamanım varmış gibi davranıp bundan kaçınamam."

OLUŞAN HYPE'IN KARŞILIĞI GELEMEDİ...


Kristaps Porzingis'i geçtiğimiz yaz kaybetmeleri sonrası, Knicks ekibi kadrosuna Julius Randle dahil birçok oyuncuyu katmıştı.

Genç Kevin Knox, Frank Ntilikina ve Dennis Smith Jr.'ın oyunlarının takıma ihtiyaç duyduğu enerjiyi vermesi bekleniyordu. Bunun dışında NBA Draftı'ndaki en iyi oyunculardan biri olarak görülen RJ Barrett'ı da kadrolarına katmışlardı.

Bu yetenekli genç oyuncular, meslektaşlarının saygı ve sevgisini kazanmış bir koç olan Fizdale'in rehberliğinde ilerliyor. Lakin şimdiye kadar, takımın üzerindeki hype, meyve vermiş değil.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam