Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Jackson: "Manu, en sevdiğim takım arkadaşlarından biridir"

Eski NBA oyuncusu Stephen Jackson, San Antonio Spurs'ten eski takım arkadaşı Manu Ginobili'nin en favori takım arkadaşlarından biri olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Eski NBA oyuncusu Stephen Jackson, San Antonio Spurs'ten eski takım arkadaşı Manu Ginobili'nin en favori takım arkadaşlarından biri olduğunu söyledi.

Eski Spurs oyuncusu Jackson, 2003 Batı Konferansı Finalleri'nden bir anısını anlatırken, Manu'yu en iyi takım arkadaşlarından biri olarak nitelendirdi:

"En sevdiğim takım arkadaşlarımdan biridir. Sanırım ona saygı duymamın sebebi sadece oyunu oynayışından ve ne kadar iyi olduğundan değil, aynı zamanda nasıl bir takım arkadaşı olduğundan da kaynaklanıyor. San Antonio'dayken Batı Konferansı Finalleri'ni kazandığımızda, gerçekten iyi oynadığımı ve bizim için o maçı kazandırdığımı hatırlıyorum. Ama Steve Kerr ya da Tim Duncan gibi büyük isimlerden biri olmadığım için pek itibar görmemiştim.

Soyunma odasında otururken, Ginobili'nin yanıma gelip bana 'MVP'yi sen hak ediyorsun, bu maçı sayende kazandık' dediğini hatırlıyorum. Sadece harika bir adam değildi, aynı zamanda harika bir takım arkadaşıydı da."