"İngiltere en iyisi, Babel o seviyede değil"

Chelsea'nin eski oyuncusu Chris Sutton, İngiltere'nin Avrupa'nın en iyi hücum hattına sahip olduğunu söyledi ve diğer takımlarla kıyaslama yaptı.

Haber; Sporx.com dış haberler
'İngiltere en iyisi, Babel o seviyede değil'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
12 Eylül 2019 23:40
Chesea'nin eski oyuncusu Chris Sutton, İngiltere'nin hücum hattını, Hollanda, Almanya ve Fransa ile kıyasladı ve çarpıcı açıklamalar yaptı.

"GIROUD YETERSİZ KALIYOR"

İngiliz basınına konuşan Sutton, "Harry Kane, Rashford ve Sterling ile tüm rakiplere korku veriyor. Avrupa'da daha iyi bir hücum hattı yok. Belki Griezmann ve Mbappe ile Fransa bu seviyeye yaklaşabilir ancak orada da Giroud yetersiz kalıyor" dedi.

"BABEL O SEVİYEDEN UZAKTA"

Chris Sutton sözlerini, "Almanya, Hollanda'ya karşı Werner, Reus ve Gnabry ile oynadı. Leroy Sane de dahil olsa yeterince iyi değil. Hollanda'da ise Depay ve Babel ile oynuyor. Kane, Depay'dan çok daha iyi bir oyuncu. Babel ise Sterling, Rashford ya da Sancho'nun seviyesinden çok uzakta. İspanya'da Paco Alcacer, Ceballos ve Rodrigo harika oyuncular ancak İngiltere kadar iyi değiller" ifadeleriyle sürdürdü.

"TEK BAŞINA RONALDO..."

Son olarak Portekiz'in hücum hattını değerlendiren Sutton, "Bernardo Silva ve Felix'e saygısızlık etmek istemem ama Portekiz'de tek bir adam var. Her şey Ronaldo'ya bağlı. İngiltere'nin sahadaki seçenekleri çok daha fazla" şeklinde konuştu.

 Tümü
TÜMÜ